Konkurs Plastyczny "Podlaskie drewniane chaty" jest realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie pod patronatem honorowym Burmistrza Czyżewa oraz Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

gryf logo nowy kopia logo mini

Konkurs został zainspirowany publikacją „Podróże po drewnianym Podlasiu” Koła Naukowego „mała Architektura” Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, wydaną przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i Politechniki Białostockiej.

książka chaty

Koordynatorem wojewódzkim Europejskich Dni Dziedzictwa jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

[regulamin konkursu i metryczka poniżej - można pobrać jako pliki .jpg]

Harmongram konkursu:

1. Zgłoszenie prac - dostarczenie do poniedziałku 5 września do godz. 15.00 [do GOK-u w Czyżewie]

2. Ocena komisji - 6 września we wtorek

3. Publikacja wyników konkursu - najpóźniej 7 września w środę

4. Potwierdzenie udziału w podsumowaniu przez laureatów/ opiekunów/ rodziców do piątku 9 września do godz. 15.00 [tel. 86-2755-269]

5. Uroczyste podsumowanie konkursu we wtorek 13 września o godz. 10.30 w sali widowiskowej GOK-u w Czyżewie.

tel. p.Ania Kazimierczuk - 86-2755-269 GOK Czyżew [kontakt od poniedziałku do piątku 8.00 do 15.00]  lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

info ze strony www wysokomazowiecki24.pl

info ze strony www eWysMaz.pl

minis chata

Konkurs plastyczny chaty drewniane 1 str the best 2022 www

Konkurs plastyczny Czyżew EDD 2022 2

Zajęcia plastyczne w Muzeum Ziemi Czyżewskiej z okazji EDD2022 odbędą się 22.08. w poniedziałek o godz. 10.00. Od 9.00 do 17.00 będzie można bezpłatnie zwiedzać z przewodnikiem  wszystkie wystawy, sale i ekzpozycje muzealne. Zapraszamy!

zajawka gok edd2022