Prezentujemy Państwu wyniki Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Polskie przeboje”, który odbył się 19 czerwca 2022 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie.

Komisja w składzie: przewodniczący Krzysztof Zaniewski i Agnieszka Ołdakowska, wysłuchała 23 utworów w dwóch kategoriach wiekowych [solista i zespół], a następnie przyznała:

Klasy I- VI SP solista

- wyróżnienie Magdalena Radziszewska- SP Łempice, op. Brygida Kotkowicz

- wyróżnienie Julia Dmuchowska- SP Sokoły, op. Paweł Dmuchowski, akomp. Piotr Ostrowski

- I miejsce Damian Falkowski – SP Sokoły, op. Paweł Dmuchowski, akomp. Piotr Ostrowski

Klasy VII- VIII SP, szkoła średnia solista

- wyróżnienie Wiktoria Tymińska – GOK Szepietowo, op. Edyta Tymińska

- III miejsce Zuzanna Choromańska- SP Szepietowo, op. Anna Chaberek

- II miejsce Gabriela Jabłońska- CKB Sokoły, op. Piotr Ostrowski

- I miejsce Anastazja Ochocka- CKB Sokoły, op. Piotr Ostrowski

Klasy I-VI SP zespoły

- wyróżnienie Kwartet „Do-re-mi” – SP Jabłonka Kościelna, op. Magdalena Ołdakowska

- III miejsce Zespół „Spokoo” – COKiS, op. Sylwia Puchalska i Marlena Pietraniuk

- I miejsce Zespół Wokalny GOK-u w Czyżewie- grupa młodsza, op. Zuzanna Wyszyńska

Klasy VII- VIII, szkoła średnia zespoły

- II miejsce Trio z ZSOiZ w Czyżewie, op. Ewelina Bogucka- Łuczaj

- I miejsce Zespół Wokalny GOK-u w Czyżewie- grupa starsza, op. Zuzanna Wyszyńska

Pamiątkowe statuetki oraz dyplomy wręczyła wszystkim Dyrektor GOK-u Pani Katarzyna Kostro wraz z Panem Krzysztofem, Panią Agnieszką i Panią Anią. Pani Dyrektor przekazała również obecnym na sali uczestnikom, opiekunom, członkom rodzin oraz widzom, serdeczne pozdrowienia od Pani Burmistrz Anny Boguckiej. Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim za udział.

---------------------------------

kolejność wystepów: 

19 czerwca 2022 – GOK w Czyżewie – godz. 14.00 – piosenka powiatowa- konkurs

Kolejność występów

Soliści - Klasy I- VI SP:

  1. Damian Falkowski – 8 lat – SZKOŁA PODSTAWOWA Sokoły – „Będziesz moją damą” – op. Piotr Ostrowski – na żywo
  2. Lena Kaczyńska – 7,5 roku – SP Dąbrowa Wielka – „Zakazany owoc” – op. Alicja Średnicka Grodzka – mp3
  3. Julia Dmuchowska- 8 lat- SP Sokoły- „Moja pasja” -op. Paweł Dmuchowski- na żywo (P.O.)
  4. Zuzanna Maria Rupińska – 11 lat – SP Rosochate Kościelne – „Zacznij od Bacha” – op. Anna Zaborowska – mp3
  5. Małgorzata Kalinowska – V klasa [12 lat] – SP Święck Wielki – „Moonlight” – op. Jarosław Kopczewski – mp3
  6. Magdalena Radziszewska- 12 lat- SP Łempice – „Sztorm” – op. Brygida Kotkowicz – mp3

 

Soliści - Klasy VII- VIII, szkoła średnia:

  1. Patrycja Kamińska- 13 lat [VII klasa] – SP Rosochate Kościelne – „Ostatnia nadzieja” – op. Anna Zaborowska- mp3
  2. Maryla Krajewska- kl. VIII – CKE GBP Kulesze Kościelne – „Przyjdzie taki dzień” - op. Monika Kulesza-mp3
  3. Wiktoria Tymińska – 13 lat [VII klasa]– GOK Szepietowo – „Kolorowy wiatr” – op. Edyta Tymińska- mp3
  4. Gabriela Jabłońska – 15 lat – CKB Sokoły- „Mamy siebie” – op. Piotr Ostrowski – mp3
  5. Zuzanna Choromańska – 15 lat – SP Szepietowo – „Szyba” – op. Anna Chaberek – mp3
  6. Anastazja Ochocka – 16 lat – CKB Sokoły – „To nie ja byłam Ewą” – op. Piotr Ostrowski- na żywo
  7. Jakub Kaczyński – 15 lat – CKZ Wysokie Mazowieckie- „Ostatni raz zatańczysz ze mną” – op. Magdalena Ołdakowska- mp3

 

Zespoły - Klasy I- VI SP:

  1. SPOKOO- 12 osób- COKiS- [5-9 lat] – „A ja wolę moją mamę” – op. Sylwia Siekierko, Marlena Pietraniuk – mp3
  2. CKE BPG Kulesze Kościelne – duet- kl. V – „Radość najpiękniejszych lat” – op. Monika Kulesza -mp3
  3. SP Łempice – duet- 11/ 13 lat – „Szary świat” – op. Brygada Kotkowicz- mp3
  4. Dąbrowa Wielka – kwartet – 13 lat – [VI klasa]„Chodź, pomaluj mój świat” – op. Jarosław Kopczewski – mp3
  5. Jabłonka Kościelna – kwartet „Do-re-mi” – 11 lat – „Chodź, pomaluj mój świat” – op. Magdalena Ołdakowska – mp3
  6. Zespół GOK w Czyżewie – klasy I-VI – „Do re mi” z musicalu „Dźwięki muzyki”– op. Zuzanna Wyszyńska- na żywo

 

Zespoły - Klasy VII- VIII, szkoła średnia:

 Dąbrowa Wielka – duet- 13/14 lat [VII klasa] – „Na raz, na dwa” – op. Jarosław Kopczewski – mp3

  1. SP Szepietowo- 8 osób [zespół wokalny]- 14 lat – „Tyle słońca w całym mieście” – op. Anna Chabrek – mp3
  2. ZSOiZ Czyżew – trio - 16/ 17 lat – Miasto” – op. Ewelina Bogucka- Łuczaj – mp3
  3. Zespół GOK w Czyżewie- klasy VII- VIII – „O niebo lepiej” – op. Zuzanna Wyszyńska- mp3

 

Do góry ↑