Drukuj

 owca mini oliwka

fotorelacja z podsumowania z portalu internetowego eWysMaz.pl [patronat medialny]

Pomimo braku dofinansowania na nasz projekt, folder - dzięki wsparciu dobroczyńców i członków Stowarzyszenia Kulturalnego Ziemi Czyżewskiej - został wydrukowany.

Prezentujemy Państwu listę laureatów Regionalnego Konkursu Plastycznego pt. „Od środy popielcowej do Zesłania Ducha Świętego - Wielki Post i Wielkanoc Województwa Podlaskiego” na przykładzie regionu LGD „Brama na Podlasie i Powiatu Wysokomazowieckiego. Konkurs zrealizowało w ramach projektu pod tym samym tytułem, Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej, pod patronatem Burmistrza Czyżewa oraz Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. W realizacji projektu pomogły następujące instytucje: Gminne Przedszkole w Czyżewie, Gmina Czyżew, Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie oraz Biblioteka Publiczna Gminy Czyżew. Podsumowanie konkursu miało miejsce 9 czerwca br. w czyżewskim GOK-u. Wtedy też, w ramach wystawy pokonkursowej, można było obejrzeć prace laureatów (obecnie można je podziwiać w Galerii "kawiarenka" na parterze). Warto nadmienić, iż wszystkie prace oraz informacje nt. dobroczyńców - osób i instytucji, które wsparły inicjatywę, znalazły się pięknym, kolorowym folderze. Dziękujemy wszystkim za pomoc, życzliwość i wsparcie.

Członkowie komisji konkursowej: Przewodnicząca Katarzyna Kostro- instruktor zajęć plastycznych, absolwent Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu oraz Katarzyna Kazimierczuk- wieloletni organizator konkursów plastycznych Biblioteki Publicznej Gminy Czyżew i Alicja Bańkowska- absolwent Studium Plastycznego w Białymstoku.

Kategoria przedszkole i zerówki

I miejsce - Amelia Dmochowska [1], Gminne Przedszkole, Czyżew, op. Dorota Sienicka

II miejsce - Kaja Drągowska [2], Miejskie Przedszkole nr 2, Wysokie Mazowieckie, op. Izabela Drągowska

III miejsce – Adrian Kaczyński [3], Miejski Ośrodek Kultury, Wysokie Mazowieckie, op. Iwona Kaczyńska

Wyróżnienie – Anna Krych [4], Gminne Przedszkole, Czyżew, op. Marzanna Ślepowrońska

Wyróżnienie - Karina Kaczyńska [5], Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, op. Anna Kazimierczuk

Wyróżnienie - Nikodem Zaręba [6], Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, op. Anna Kazimierczuk

Wyróżnienie – Anita Szymborska [7], Szkoła Podstawowa, Jabłoń Kościelna, op. Małgorzata Górska

Wyróżnienie – Maria Ołdakowska [8], Gminne Przedszkole, Czyżew, op. Danuta Suchodolska

Wyróżnienie- Krzysztof Godlewski [9], Gminne Przedszkole, Czyżew, op. Dorota Sienicka

Wyróżnienie – Mateusz Chojnowski [10], Szkoła Podstawowa, Ciechanowiec, op. ...

Wyróżnienie – Lidia Janczewska [11], Szkoła Podstawowa, Dąbrowa Wielka, op. Alicja Średnicka- Grodzka

 Kategoria klasy I- III szkoły podstawowej

I miejsce – Kinga Anna Odachowska [12], Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy, Kostry Noski, op. Monika Ekiert

II miejsce – Lena Fiedorczuk [13], Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, op. Hanna Borys

III miejsce – Adam Jakub Zaremba [14], Szkoła Podstawowa, Rosochate Kościelne, op. Wiesława Sakowicz

Wyróżnienie – Szymon Turkot [15], Szkoła Podstawowa, Rosochate Kościelne, op. Bożena Kostro

Wyróżnienie – Amelia Gaczkowska [16], Szkoła Podstawowa, Jabłoń Kościelna, op. Małgorzata Górska

Wyróżnienie - Katarzyna Stańczuk [17], Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, op. Anna Kazimierczuk

Wyróżnienie – Kacper Fiedorczuk [18], Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, op. Anna Kazimierczuk

Wyróżnienie – Mateusz Kamiński [19], Szkoła Podstawowa nr 1, Wysokie Mazowieckie, op. Bożena Gutowska- Popławska

Wyróżnienie – Patrycja Godlewska [20], Szkoła Podstawowa, Czyżew, op. Bożena Kamianowska

Wyróżnienie – Ewa Dąbrowska [21], Szkoła Podstawowa, Dąbrowa Wielka, op. Anna Granaszewska

Wyróżnienie – Aleksandra Guzowska [22], Szkoła Podstawowa, Kuczyn, op. Anna Zawistowska

 Kategoria klasy IV- VIII szkoły podstawowej

I miejsce – Natalia Tymińska [23], Szkoła Podstawowa nr 2, Wysokie Mazowieckie, op. Anna Jamiołkowska

II miejsce – Kamila Reczko [24], Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, op. Hanna Borys

III miejsce – Aleksandra Jaźwińska [25], Szkoła Podstawowa, Jabłoń Kościelna, op. Małgorzata Górska

Wyróżnienie – Julian Sienicki [26], Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, op. Anna Kazimierczuk

Wyróżnienie – Oliwia Górska [27], Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, op. Anna Kazimierczuk

Wyróżnienie – Amelia Lizak [28], Szkoła Podstawowa, Czyżew, op. Irena Uścińska

Wyróżnienie – Klaudia Grzybowska [29], Szkoła Podstawowa, Dąbrowa Wielka, op. Jarosław Kopczewski

Wyróżnienie – Dominik Bogucki [30], Szkoła Podstawowa, Rosochate Kościelne, op. Katarzyna Cybulska

Wyróżnienie – Natalia Szymborska [31], Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, op. Hanna Borys

Wyróżnienie – Zuzanna Walkowska [32], Szkoła Podstawowa, Czyżew, op. Irena Uścińska

Wyróżnienie – Zuzanna Sierocka [33], Szkoła Podstawowa, Szepietowo, op. Iwona Kaczyńska

Wyróżnienie – Łucja Szymborska [34], Szkoła Podstawowa, Jabłoń Kościelna, op. Małgorzata Górska

Wyróżnienie – Zuzanna Kordulska [35], Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, op. Hanna Borys

Wyróżnienie – Klaudia Dudzińska [36], Szkoła Podstawowa, Wojny Krupy, op. Anna Chaberek

 Kategoria szkoła średnia

I miejsce – Magdalena Wnorowska [37], Centrum Kształcenia Zawodowego, Wysokie Mazowieckie, op. Dorota Wróblewska

II miejsce – Julia Godlewska [38], I Liceum Ogólnokształcące, Zambrów, op. Aniela Bobryk

III miejsce - Kamila Żochowska [39], Zespół Szkół Zawodowych, Wysokie Mazowieckie, op. Emil Trzeszczkowski

Wyróżnienie – Patrycja Wiśniewska [40], Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie, op. Anna Marciniak

Wyróżnienie – Feliks Popławski [41], Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych, Wysokie Mazowieckie, op. Bożena Gutowska- Popławska

Wyróżnienie – Wiktoria Bańkowska [42], I Liceum Ogólnokształcące, Zambrów, op. Aniela Bobryk

Wyróżnienie – Patryk Grodzki [43], Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych, Wysokie Mazowieckie, op. Bożena Gutowska- Popławska

Wyróżnienie – Laura Kozłowska [44], Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych, Wysokie Mazowieckie, op. Bożena Gutowska- Popławska

Wyróżnienie – Zuzanna Czarnowska [45], Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych, Wysokie Mazowieckie, op. Bożena Gutowska- Popławska

Kategoria dorośli

I miejsce – Irena Kamińska [46], Środowiskowy Dom Samopomocy, Wyliny Ruś, op. Urszula Zalewska

II miejsce – Cezary Staniaszek [47], Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Kostry Noski, op. Piotr Statkiewicz

III miejsce – Andrzej Kakowski [48], Warsztaty Terapii Zajęciowej, Stare Racibory, op. Monika Kuczyńska

Wyróżnienie – Danuta Wyrozębska [49], Środowiskowy Dom Samopomocy, Radziszewo Stare, op. Monika Emilia Bachurek

Wyróżnienie – Mateusz Sternik [50], Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy, Kostry Noski, op. Ewa Sakowicz