info podstawowe na stronie "Europejskich Dni Dziedzictwa": link do strony edd.nid.

UWAGA! Termin zgłoszeń na warsztaty minął: spotykamy się w czyżewskim GOK-u o godz. 10.00. Zajęcia będą miały charakter artystyczno- integracyjny. Są bezpłatne. Uwaga!!! Ilość miejsc była ograniczona!!! Zapisy trwały do 3 września (piątek). Do obejrzenia 11 września w godz. 11.00- 13.00, będzie wystawa prac z konkursu "Tradycyjne słodkości dla domowników i gości", organizowanego przez GOK, stowarzyszenie z Czyżewa oraz KGW "Dmochy Wypychy". Na uczestników bedzie też czekać - zgodnie z tematyką spotkania- słodka niespodzianka :)  ...do wyczerpania zapasów oczywiście. W obchody włączą się również Panie z Klubu Senior + Gminy Czyżew, należące do sekcji plastyki i rękodzieła. Od 11.00 do 13.00 w kawiarence GOK-u będzie można obejrzeć wystawę ich prac artystycznych. Serdecznie zapraszamy! Naprawdę warto!

podlaski plakat edd2021 www

edd2021 www