Panowana data odbioru nagród to niedziela 13 czerwca [w przedziale od godz. 14.00 do godz. 19.00]. O dokładnej godzinie lub o ewentulanej zmianie co do daty poinformujemy niezwłocznie. 

link do video z prezentacją multimedialną

www portret matki

port2 1

port2 2

Nagrodzeni i wyróżnieni w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria 3- 4 lata

Nagroda- Wiktoria Laskowska – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Nagroda – Oliwia Samson – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wyróżnienie – Celina Tarnowska – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wyróżnienie – Łucja Gaczkowska – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wyróżnienie- Anna Krych – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wyróżnienie- Nela Sienicka – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Kategoria wiekowa 5- 6 lat

Nagroda- Artur Hendożko – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Nagroda – Marek Zawistowski- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Nagroda- Tomasz Krasowski – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Nagroda- Szymon Święcki – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

Wyróżnienie- Franciszek Stokowski – Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wyróżnienie- Adam Jakub Zaremba- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Wyróżnienie- Oliwia Wojno- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

Wyróżnienie- Katarzyna Stańczuk- Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wyróżnienie – Katarzyna Dmochowska- Gminne Przedszkole w Czyżewie

Klasy I- III SP

Nagroda- Nikola Szejk- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Nagroda- Błażej Górski- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Nagroda- Gabriela Rydzewska- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Nagroda- Magdalena Dąbrowska- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Nagroda- Wiktor Zaborowski- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Nagroda- Klaudia Grzybowska- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

Nagroda- Alicja Banaśczuk- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Klaudia Święcka- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Wiktoria Lizak- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Hubert Stańczuk- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Wiktoria Filipczyńska- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Mikołaj Bogucki- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Wyróżnienie- Oliwia Kujawa - Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Maksymilian Cichowski- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Łucja Janczewska- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Wyróżnienie- Antonina Gnatowska- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Klasy 4- 6 SP

Nagroda- Izabela Stańczuk- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Nagroda- Gabriela Traks- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Klasy 7- 8 SP

Nagroda- Emilia Jankowska- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Wyróżnienie- Aleksandra Jaszczur- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

 

 

Do góry ↑