Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprasza serdecznie dzieci z przedszkola, zerówek i klas 1-3 SP instytucji kultury i oświaty Gminy Czyżew, do udziału w konkursie plastycznym "Tradycyjne słodkości dla domowników i gości". Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i informacjami (poniżej). Zamieszczamy również metryczkę do wypełnienia. Konkurs jest realizowany w ramach projektu Koła Gospodyń Wiejskich „Dmochy Wochy” pt. „Europejskie Dni Dziedzictwa 2021 – Dla każdego coś dobrego, czyli słodkie smaki dziedzictwa Powiatu Wysokomazowieckiego”, na realizację którego organizacja otrzymała dotację z Powiatu Wysokomazowieckiego. Partnerem KGW, oprócz GOK-u w Czyżewie, jest Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej. Podsumowanie projektu odbędzie się we wrześniu br. w świetlicy miejskiej w Czyżewie. Patronatu honorowego projektowi udzieliła Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka oraz Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński. Patronat medialny nad projektem objęły portal wysokomazowiecki24.pl, eWysMaz.pl i Tygodnik Podlaski „Kontakty”. Konkurs realizowany jest jako jedno z działań inicjatywy o zasięgu powiatowym. KGW zbiera do folderu receptury na tradycyjne słodkości oraz zdjęcia gotowych potraw. Znajdą się w nim również wybrane prace z konkursu dla dzieci. Zapraszamy do udziału!

słodkośąci1

słodkości2