Poniżej fotorelacja oraz wyniki konkursów pod patronatem Burmistrza Czyżewa, zrealizowanych przez GOK w Czyżewie. 

 10 listopada br. odbyło sie podsumowanie Gminnego Konkursu Historycznego "Malowane dzieci... Wiktor Jakubski i 10 Pułk Ułanów Litewskich" oraz Gminnego Konkursu Plastycznego "Polskie symbole narodowe". Obu inicjatywom, zrealizowanym przez GOK w Czyżewie, patronatu honorowego udzeliła Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka, która wraz z Panią Dyrektor Katarzyną Kostro i Panią Anią Kazimierczuk, wręczyły dyplomy i nagrody. Pani Burmistrz w słowach skierowanych do laureatów konkursu, wyraziła uznanie dla poziomu prac plastycznych prezentujących polskie symbole narodowe oraz wiedzy nt. Wiktora Jakubskiego i 10 Pułku Ulanów Litewskich, którą wykazała się młodzież z naszych szkół. Złożyła też podziękowanie organizatorowi, szkołom, komisji i nauczycielom przygotowującym do udziału w obu konkursach, gdyż to właśnie dzięki współpracy w najmłodszych pokoleniach promowane są wartości patriotyczne i historia naszej Ziemi Czyżewskiej.

 historyczny: 

I miejsce- Kacper Wyszołmirski [ZSOiZ Czyżew];

II miejsce- Aleksandra Boratyńska [ZSOiZ Czyżew] i Remigiusz Marcin Piotrowski [SP Czyżew];

III miejsce- Michał Kossowski [ZSOiZ Czyżew], Bartosz Gołaszewski [ZSOiZ Czyżew], Michał Dmochowski [SP Rosochate Kościelne], Julia Turkowska [SP Dąbrowa Wielka], Karolina Wojno [SP Czyżew] i Aleksandra Łuniewska [SP Czyżew]

plastyczny:

Kategoria I – kl. I-III SP

Nagroda – Antonina Gnatowska, SP Czyżew

Kategoria I – kl. I-III SP

Nagroda – Samanta Siejk, SP Czyżew

Kategoria I – kl. I-III SP

Nagroda – Magdalena Kostro, SP Dąbrowa Wielka

Kategoria I – kl. I-III SP

Nagroda – Hubert Stańczuk, SP Czyżew

Kategoria I – kl. I-III SP

Nagroda – Adam Jakub Zaremba, SP Rosochate Kościelne

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Bartłomiej Wyszyński, SP Dąbrowa Wielka

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Dawid Gosiewski, SP Rosochate Kościelne

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Nikola Szejk, SP Czyżew

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Wiktor Zaborowski, SP Rosochate Kościelne

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Zuzanna Cymer, SP Czyżew

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Michalina Tyszko, SP Czyżew

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Bartosz Kostro, SP Dąbrowa Wielka

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Gabriel Biały, SP Dąbrowa Wielka

Kategoria I – kl. I-III SP

Wyróżnienie- Izabela Dmochowska, SP Rosochate Kościelne

[o]

Kategoria II- kl. IV-VIII SP

Nagroda - Liliana Zaremba, SP Czyżew

Kategoria II- kl. IV-VIII SP

Nagroda - Wojciech Dmochowski, SP Rosochate Kościelne

Kategoria II- kl. IV-VIII SP

Nagroda - Wiktoria Kempista, SP Dąbrowa Wielka

Kategoria II- kl. IV-VIII SP

Wyróżnienie- Klaudia Grzybowska, SP Dąbrowa Wielka

Kategoria II- kl. IV-VIII SP

Wyróżnienie- Franciszek Góralczyk, SP Czyżew

Kategoria II- kl. IV-VIII SP

Wyróżnienie- Kamila Dmochowska, SP Czyżew

Kategoria II- kl. IV-VIII SP

Wyróżnienie- Izabela Stańczuk, SP Czyżew

fotogaleria z rozstrzygnięcia poniżej

0000fotogaleria

GOK www hist 10.11.2021

hist plast minis 2021

 

Do góry ↑