Sobotni wieczór, dnia 18 września br., miłośnicy muzyki klasycznej z naszej gminy, spędzili w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie...

Sobotni wieczór, dnia 18 września br., miłośnicy muzyki klasycznej z naszej gminy, spędzili w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie. Tego dnia odbył się wyjątkowy koncert w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki „SACRUM ET MUSICA” pt. „Letnia serenada”, na który słuchaczy zaprosili Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka oraz czyżewski GOK. W ramach wydarzenia, w repertuarze m.in. F. Schuberta, G. Gershwina i J. Starussa, wystąpiły sopranistki Anna Jeremus- Lewandowska, Marta Mazanek- Matuszewska oraz Magdalena Osterczy, którym towarzyszył Kwartet „Alla Breve”. Festiwal organizowany jest rokrocznie przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży. Koncert zrealizowany został dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Czyżewie. Dziękujemy za wyjątkowy, muzyczny wieczór! 

0000fotogaleria

best www 18.09

filharmonia 2021 www

Do góry ↑