W piątek 21 maja br. w naszym ośrodku kultury odbyły się gminne eliminacje wojewódzkiego konkursu wokalnego dla dzieci "PIKuś". Występy oceniała komisja w składzie: przewodniczący komisji Grzegorz Kulik oraz członek komisji Stanisław Gosk. Zwyciężyła Maria Ołdakowska z Gminnego Przedszkola w Czyżewie, II miejsce zajęła Maja Saniewska ze Szkoły Podstawowej w Rosochatem Kościelnem, natomiast III Julia Michalska z Gminnego Przedszkola w Czyżewie. Wyróżnieni zostali zaś: Zofia Tryniszewska z Gminnego Przedszkola w Czyżewie, Lena Kaczyńska ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej, Nikodem Zaręba z Gminnego Przedszkola w Czyżewie, Alicja Kozłowska z Gminnego Przedszkola w Czyżewie, Barbara Szymborska ze Szkoły Podstawowej w Rosochatem Kościelnem, Krystian Dekutowski z Gminnego Przedszkola w Czyżewie oraz Maja Nowacka z Gminnego Przedszkola w Czyżewie.

Dziewczynki, które zajęły trzy pierwsze miejsca reprezentowały Gminę Czyżew na szczeblu powiatowym, realizowanym przez COKiS. Maria Ołdakowska zdobyła "Wyróżnienie specjalne". Gratulujemy!

grupa 1

grupa 2

marysia

powyżej: Maria Ołdakowska - I miejsce na szczeblu gminnym, "Wyróżnienie specjalne" na etapie powiatowym