Impreza odbyła się na targowisku w Czyżewie 7 sierpnia 2022. Dziękujemy za pomoc sponsorom! Foto+video relacje w dalszej części artykułu.

Poniżej zamieszczamy bogate fotorelacje z naszego dorocznego festynu. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt. przebiegu imprezy oraz zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Zapraszamy 10 lipca w niedzielę.

Poniżej prezentujemy wyniki konkursu.

Lista laureatów konkursu "Od środy popielcowej do Zesłania Ducha Świętego...". Gratulujemy!!!

GOK w Czyżewie otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne Edycja 2022. Aktualności poniżej.

Zapraszamy serdecznie na recital dyplomowy Weroniki Kalupy, która swoje pierwsze kroki na drodze muzyki instrumentalnej i przygody z saksofonem...

Zapraszamy na turniej wędkarski w ramach Święta Rodziny. Info na plakacie poniżej.

Zapraszamy! Plakat i info poniżej.

Prezentujemy inicjatywy szkół z terenu Gminy Czyżew zrealizowane z okazji Święta Ziemi 2022