W piątek 21 maja br. w naszym ośrodku kultury odbyły się gminne eliminacje wojewódzkiego konkursu wokalnego dla dzieci "PIKuś"...

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego. Lista poniżej.

22 maja br., w Muzeum Ziemi Czyżewskiej odbyła się kolejna edycja "Nocy Muzeów" w Gminie Czyżew. Zorganizował ją Pan Przemysław Wasilewski. Współrealizatorem "Nocy Muzeów" był nasz ośrodek kultury. Fotogaleria poniżej.

Wiosenne wiersze o tematyce wielkanocnej zaprezentowali podopieczni pani Ani Kazimierczuk - dzieci i młodzież z "Teatru Marzeń" naszego ośrodka kultury, dn. 14 maja br.

Gmina Czyżew zachęca do udziału w grze nt. cyberbezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Info poniżej.

Za nami gminne obchody 230-tej rocznicy uchwalenia "Konstytucji 3 Maja". 2 maja świętowaliśmy "Dzień Flagi". Prezentacje i zdjęcia tematyczne z obchodów poniżej.

GOK w Czyżewie jest partnerem Stowarzyszenia Kulturalnego Ziemi Czyżewskiej w realizacji projektu „Patroni, bohaterzy, autorytety szkół powiatu- Ziemi Wysokomazowieckiej szkoły prezentujemy dziś światu”.

Miło nam poinformować, iż panie z Klubu Senior Plus otrzymały "Wyróżnienie" w kat.prace zbiorowe w konkursie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Coroczną tradycją Gminy Czyżew jest włączanie się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia. Zapraszamy do obejrzenia retrospektywnej prezentacji z lat 2005- 2020.

Poniżej prace i laureaci Gminnego Konkursu Plastycznego pt. ,,Pisanka Wielkanocna” 2021.