Miło nam poinformować, iż panie z Klubu Senior Plus otrzymały "Wyróżnienie" w kat.prace zbiorowe w konkursie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Coroczną tradycją Gminy Czyżew jest włączanie się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi, który przypada 22 kwietnia. Zapraszamy do obejrzenia retrospektywnej prezentacji z lat 2005- 2020.

Informacje nt. odbioru nagród i dyplomów przez laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego pt. ,,Pisanka Wielkanocna” poniżej.

19 kwietnia 1943 roku wybuchło Powstanie w Gettcie Warszawskim. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat tego wydarzenia (poniżej).

Jedenaście lat temu, 10 kwietnia 2010 r. miała miejsce katastrofa smoleńska prezydenckiego samlotu. Zginęli w niej wszyscy pasażerowie na czele z Parą Prezydencką...

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji fotograficzno- muzycznej ukazującej aktualne działania dzieci i młodzieży z "Teatru Marzeń".

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy w dniu 5 kwietnia br., wiadomość o śmierci znanego wszystkim oraz lubianego od kilkudziesięciu lat przez wszystkie pokolenia Polaków, wokalisty Krzysztofa Krawczyka.

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie życzy Wszystkim zdrowia i spokojnej radości każdego dnia.

Zapraszamy do wysłuchania teledysku "Santo subito" nagranego przez podopiecznych p.Agnieszki Ołdakowskiej w hołdzie Papieżowi Polakowi.

W 16. rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II – naszego kochanego Papieża Polaka, Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprasza na wystawę do Urzędu Miejskiego.