"Podążając za marzeniami..." - z "Teatru Marzeń" GOK-u w Czyżewie do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku

Alicja Grabowska pochodzi z Czyżewa. Przez wiele lat uczęszczała na zajęcia „Teatru Marzeń” Gminnego Ośrodka Kultury, w którym to pod opieką pani Ani Kazimierczuk stawiała pierwsze kroki na scenie. Obecnie (r.2021) uczęszcza do VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku do klasy o profilu teatralnym, gdzie kontynuuje i rozwija swoją pasję gry aktorskiej. Bierze też aktywny i systematyczny udział w warsztatach realizowanych przez Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. W roku 2020 Alicja wzięła udział w projekcie „Wolne dziecko” w ramach Programu „Niepodległa” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach inicjatywy powstał spektakl o tym samym tytule, w którym Alicja debiutowała na wielkiej scenie. Wyrażamy uznanie i dumę z dokonań podopiecznej „Teatru Marzeń”, gratulujemy i życzymy jej dalszych sukcesów.

link do spektaklu „Wolne dziecko” z udziałem Alicji

spektakl w GOK-u "Pani M"ala1

ala2

ala3