"Zima maluje śniegiem i mrozem" - informacje oraz wyniki konkursu poniżej.

galeria prac laureatów konkursu

0000fotogaleria

galeria dokumentująca wystawę prac uczestników i laureatów

0000fotogaleria

 

www zima wystawa przedszkolaki

Z uwagi na to, iż jest to nasz pierwszy od jesieni konkurs plastyczny, który cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży, organizator postanowił wyjątkowo, przekazać wszystkim nie nagrodzonym oraz nie wyróżnionym uczestnikom konkursu, pamiątkowe dyplomy oraz torebki z logo GOK-u.

Uwaga! odbiór nagród i upominków:

1. od piątku 25 lutego w GOK-u w Czyżewie - klasy IV- VIII SP w Czyżewie [w godz. 8.00- 15.00] tel. 86-2755-269

2. od poniedziałku 1 marca w nastepujących miejscach:

- szkoła podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

- szkoła podstawowa w Rosochatem Kościelnem

- gminne przedszkole w Czyżewie

- szkoła podstawowa w Czyżewie [dzieci klasy I- III]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komisja w składzie:

Przewodnicząca- Bożena Lipińska, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu

Członkowie:

- Katarzyna Kazimierczuk- kierownik Biblioteki Publicznej Gminy Czyżew

- Katarzyna Kostro- dyrektor GOK-u w Czyżewie, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu

- Anna Kazimierczuk- instruktor GOK-u w Czyżewie

…postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujące osoby w kategoriach wiekowych:

Kat. przedszkole i zerówki

Nagrody:

- Zofia Krystosiak- Gminne Przedszkole Czyżew

- Krzysztof Godlewski- Gminne Przedszkole w Czyżewie

- Samanta Siejk- Gminne Przedszkole w Czyżewie

- Oliwia Godlewska- Gminne Przedszkole w Czyżewie

- Katarzyna Dmochowska- Gminne Przedszkole w Czyżewie

Wyróżnienia:

- Maciej Ołdakowski- Gminne Przedszkole w Czyżewie

- Antonina Malinowska- Gminne Przedszkole w Czyżewie

- Jeremi Dmochowski- Gminne Przedszkole w Czyżewie

- Amelia Zawistowska- Gminne Przedszkole w Czyżewie

- Oliwier Osipiński- Gminne Przedszkole w Czyżewie

Kat. kl. I-III SP

Nagrody:

- Klaudia Grzybowska- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

- Patrycja Godlewska- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

- Hubert Kaczyński- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Wyróżnienia:

- Szymon Turkot- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

- Antonina Gnatowska- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Kat. kl. IV- VI SP

Nagrody:

- Malwina Sienicka- Szkoła Podstawowa w Czyżewie

- Jakub Wołosiewicz- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Wyróżnienia:

- Ewelina Jankowska- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

- Wojciech Szorc- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

- Wojciech Dmochowski- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Kat. kl. VII – VIII SP

Wyróżnienia:

- Emilia Jankowska- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

- Patryk Wiśniewski- Szkołą Podstawowa w Czyżewie

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy za udział w naszym zimowym konkursie.

Do góry ↑