Drukuj

Szanowni Państwo w związku z obecną sytuacją pandemii uroczyste rozstrzynięcie konkursu nie odbędzie się. Zapraszamy laureatów w dniach roboczych od 21.10. [środa] do piątku 30.10. [włącznie]  w godzinach 8.00 do 15.30. Informujemy, iż laureat może odebrać upominki osobiście, może to zrobić rodzic, członek najbliższej rodziny, opiekun prawny, dyrektor placówki, instruktor, nauczyciel. Obowiązują maseczki. Ograniczmy liczbę osób do minimum, może to być np. jedna osoba z placówki.

Prosimy o kontakt opiekunów z następujących miejscowości: Łazów, Dubicze Cerkiewne, Konopki Pokrzywnica, Mońki, Topczewo, Kobylin Borzymy.

Wszelkie informacje - p.Ania Kazimierczuk ///najlepiej proszę na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub 86-2755-269 GOK Czyżew///

Kategoria przedszkole i zerówki

I MIEJSCE Alicja Maksymowicz, NP. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Jolanta Jabłońska

II MIEJSCE Oliwier Osipiński, GP w Czyżewie, Dorota Sienicka

III MIEJSCE Olga Lewińska, GP w Czyżewie, Dorota Sienicka

WYRÓŻNIENIE Oliwia Fiedorczuk, NP. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Jolanta Jabłońska

WYRÓŻNIENIE Amelia Czarnocka, Oddział Przedszkolny SP Dubicze Cerkiewne, Alina Leoniuk

WYRÓŻNIENIE Amelia Mazurczak, NP. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Karolina Jasińska, Jagoda Zaręba

WYRÓŻNIENIE Antonina Kurpiewska, GP w Szumowie, Agnieszka Gawkowska

WYRÓŻNIENIE Krzysztof Godlewski, GP w Czyżewie, Izabela Osipińska

WYRÓŻNIENIE Oskar Kalinowski, GP w Czyżewie, Ewa Godlewska, Renata Kulesza

WYRÓŻNIENIE Natalia Kossykowska, GP Czyżew, Izabela Osipińska

Kategoria klasy I- III SP

I MIEJSCE Klaudia Jabłońska, SP 1 Wysokie Mazowieckie, Bożena Gutowska- Popławska

II MIEJSCE Wiktoria Wajszczyk, SP w Czyżewie, Beata Dmochowska

III MIEJSCE Mateusz Kamiński, SP 1 Wysokie Mazowieckie, Bożena Gutowska- Popławska

WYRÓŻNIENIE Jakub Zdziech, OREW Kostry Noski, Monika Ekhert

WYRÓŻNIENIE Laura Stankiewicz, SP Konopki Pokrzywnica, Danuta Zajkowska

WYRÓŻNIENIE Maria Samełko, GOK Szepietowo, Hanna Borys

WYRÓŻNIENIE Natalia Konarzewska, SP w Czyżewie, Bożena Kamianowska

WYRÓŻNIENIE Julia Parczewska, SP 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach, Bożena Łapińska

WYRÓŻNIENIE Maja Walesieniuk, SP 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach, Beata Łopieńska

WYRÓŻNIENIE Maja Skarzyńska, SP Stary Skarzyn, Bożena Kulesza

WYRÓŻNIENIE Kalina Sienicka, SP w Czyżewie, Beata Dmochowska

WYRÓŻNIENIE Zuzanna Matowicka, SP 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach, Beata Łopieńska

WYRÓŻNIENIE Mateusz Leoniuk, SP Dubicze Cerkiewne, Irena Nawrocka

WYRÓŻNIENIE Milena Koda, Moniecki Ośrodek Kultury, Katarzyna Gutowska

Klasy IV- VI SP

I MIEJSCE Krystian Jabłoński i Marceli Płoński, SP 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach, Ewa Łukaszuk

II MIEJSCE Karolina Mościcka, SP Dąbrowa Wielka, Jarosław Kopczewski

III MIEJSCE Wojciech Szorc, SP Dąbrowa Wielka, Jarosław Kopczewski

WYRÓŻNIENIE Zuzanna Niemyjska, GOK Szepietowo, Hanna Borys

WYRÓŻNIENIE Antonina Średnicka, SP Szepietowo, Iwona Kaczyńska

WYRÓŻNIENIE Amelia Duchnowska, SP Kobylin Borzymy, Joanna Kaczyńska

WYRÓŻNIENIE Mariusz Walczuk, SP w Czyżewie, Irena Uścińska

WYRÓŻNIENIE Kacper Sak, SP 3 w Łapach, Anna Łapińska

WYRÓŻNIENIE Zuzanna Kombor, SP Stary Skarzyn, Marlena Spiżewska

Klasy VII- VIII SP

I MIEJSCE Zuzanna Onopiak, SP Łazów, Martyna Szajko

II MIEJSCE Maciej Wnorowski, SP Kobylin Borzymy, Joanna Kaczyńska

III MIEJSCE Magdalena Markowska, SP Szepietowo, Iwona Kaczyńska

WYRÓŻNIENIE Magdalena Włostowska „2w1”, GOK Szepietowo Hanna Borys i SP Szepietowo Iwona Kaczyńska

WYRÓŻNIENIE Feliks Popławski, SP 1 Wysokie Mazowieckie, Maria Śmigielska

WYRÓŻNIENIE Maciej Boguszewski, SOSW Zuzela, Agnieszka Rajchemba

WYRÓŻNIENIE Karolina Dziemian, SP Topczewo, Julia Mironczuk

WYRÓŻNIENIE Agnieszka Brzozowska, SP 3 w Łapach, Anna Łapińska

WYRÓŻNIENIE Filip Kubicki, SOSW Zuzela, Agnieszka Rajchemba

Kategoria szkoła średnia

III MIEJSCE Patrycja Bogucka, ZSOiZ Ciechanowiec, Grażyna Panas

WYRÓŻNIENIE Gabriela Gosk, ZSOiZ Ciechanowiec, Grażyna Panas

Kategoria dorośli

I MIEJSCE Cezary Staniaszek, NSPdP Kostry Noski, Piotr Statkiewicz

II MIEJSCE Joanna Milczarek, DPS Kozarze, Monika Łopuska

III MIEJSCE Magdalena Nieszczera, Skłody Średnie

WYRÓŻNIENIE Zbigniew Średnicki, ŚDS Wyliny Ruś, Sylwia Opiatowska

WYRÓŻNIENIE Irena Kamińska, ŚDS Wyliny Ruś, Sylwia Opiatowska

Galeria prac nagrodzonych i wyróżnionych

0000fotogaleria

 

2.2020 XVI Regionalny Konkurs aktualny wrzesień 2020 2 2