0000fotogaleria

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprosił chętnych mieszkańców gminy, w niedzielę 9 lutego 2020 r., na program artystyczny „Kabaretu z konopi”. Przezabawne trio aktorów zaprezentowało m.in. zmagania męża przy zakupie środków higienicznych żonie, próbę złożenia zamówienia w restauracji, dylematy kierownika i budowlańca przed wizytą ministra, randkę w ciemno z Szakirką, polski sposób ustalania kolejki do lekarza.

Kabaret dzięki interakcji z publicznością od samego początku wywoływał salwy śmiechu. Głośnym brawom oraz spontanicznym wybuchom rozbawienia nie było końca. Widzowie bardzo usatysfakcjonowani i zaskoczeni niezwykle swobodną atmosferą opuszczali salę widowiskową ośrodka kultury po 1,5 h występie, pozując wcześniej do wspólnej pamiątkowej fotografii.

kabaret z konopi www