... realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Czyżewa Anny Boguckiej oraz Starosty Wysokomazowieckiego Bogdana Zielińskiego. Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie był jednym z partnerów i dobroczyńców projektu. Uroczyste spotkanie podsumowujące rozpoczęły dzieci z naszego „Teatru Marzeń", działającego pod opieką Pani Ani Kazimierczuk. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości przybyli goście zostali zaproszeni przez Panią Anię do degustacji wspaniałych, domowych potraw, przygotowanych przez uczestników projektu przybyłych na spotkanie. Projekt został zrealizowany z dotacji Powiatu Wysokomazowieckiego. Otrzymał zaszczyt posługiwania się logo „niepodległa”  w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.

0000fotogaleria