Wystawa pokonkursowa prac laureatów oraz spektakl "Teatru Marzeń" będą miały miejsce w tym roku w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Szczegóły na plakatach. Lista laureatów poniżej.

www plakat NASZA ZIEMIA2019 1

56e6312a9d7ada2a33220c66f07d1841d5309638 20190315jarmark

UWAGA!!! Opiekunowie, po konsultacji z laureatami oraz ich rodzicami [w przypadku osób niepełnoletnich oraz niepełnosprawnych], są zobowiązani do telefonicznego potwierdzenia udziału w podsumowaniu pod tel. 86-2755-269 najpóźniej do czwartku 25 kwietnia do godziny 15.00. 

Laureatów obowiązuje punktualne przybycie na rozstrzygnięcie i oczekiwanie na odbiór dyplomu i nagrody tuż przy wejściu na scenę.

Opiekunom i instytucjom laureatów "podziękowania" będą przekazywane przy scenie, w punkcie organizacyjnm [stolik], gdzie wszyscy są zobowiązani do podpisania protokołu odbioru upominków. Punkt będzie znajdował się tuż przy wejściu na scenę. "Podziękowania" będą również wysyłane sukcesywnie pocztą [opiekunowie nie mają obowiazku osobistego odbioru "podziękowań" w dniu rozstrzygnięcia].

Dziękujemy wszystkim za udział! W tym roku konkurs przerósł najśmielsze oczekiwania organizatorów, dlatego wszystkie instytucje, które wzięły w nim udział otrzymają "podziękowania". Będziemy je wysyłać sukcesywnie pocztą.

W konkursie wzięło udział 72 instytucji!!! Zgłoszono łącznie 772 prace!!!

[przypominamy: rok 2018- 48 instytucji, 511 prac]

Kategoria przedszkola i klasy „O”

Oliwia Wojno, NP. Kubusia Puchatka, Szepietowo, Marlena Frąk i Izabela Skarzyńska

Kacper Augustyniak, Przedszkole nr 5, Siemiatycze, Teresa Dunajko i Janina Giersimiuk

Leon Cygan, Gminne Przedszkole, Szumowo, Agnieszka Gawkowska i Katarzyna Gawkowska

Dominika Łuniewska, Gminne Przedszkole, Czyżew, Danuta Suchodolska

Adam Brzozowski, NP. Kubusia Puchatka, Szepietowo, Karolina Jasińska

Wiktoria Walczuk, Gminne Przedszkole, Czyżew, Danuta Suchodolska

Szymon Zbrzeźniak, Oddział Przedszkolny, Paproć Duża, Anna Kołakowska

Sebastian Lendzioszek, Gminne Przedszkole, Szumowo, Danuta Grabowska

Maria Plichta, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Maria Murawska

Aleksandra Szymoniak, Zespół Szkół, Rudka, Anna Półtorak- Gieros

Oliwia Niemyjska, Przedszkole Miejskie nr 2, Wysokie Mazowieckie, Monika Łuniewska

Anna Bilkiewicz, Szkoła Podstawowa, Czyże, Mariola Podsiadlik

Kalina Sienicka, Gminne Przedszkole, Czyżew, Dorota Sienicka

Jan Marczuk, NP. Kubusia Puchatka, Szepietowo, Marlena Frąk i Izabela Skarzyńska

Ksawery Seta, Zespół Szkół, Rudka, Anna Półtorak- Gieros

Rozalia Safaryn, Przedszkole Miejskie nr 1, Wysokie Mazowieckie, Joanna Zalewska

Kategoria klasy I-III SP

Amelia Kalinowska, Szkoła Podstawowa, Kobylin Borzymy, Krystyna Rzońca

Maja Walesieniuk, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Łapy, Beata Łopieńska

Arkadiusz Boguszewski, Szkoła Podstawowa, Jabłonka Kościelna, Magdalena Ołdakowska

Alicja Baczewska, Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, Katarzyna Kostro

Stanisław Malinowski, Szkoła Podstawowa nr 2, Wysokie Mazowieckie, Urszula Kostro

Alicja Stańczuk, Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, Katarzyna Kostro

Oskar Zajączkowski, Szkoła Podstawowa nr 5, Bielsk Podlaski, Zofia Wypychowska

Dawid Osowski, Szkoła Podstawowa, Kuczyn, Grażyna Kordulska

Julia Leoniak, Miejski Ośrodek Kultury, Wysokie Mazowieckie, Iwona Kaczyńska

Aleksandra Bogucka, Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, Katarzyna Kostro

Wiktoria Wyszyńska, Szkoła Podstawowa, Wojny Krupy, Katarzyna Godlewska

Julia Balwicka, Szkoła Podstawowa nr 1, Wysokie Mazowieckie, Bożena Gutowska- Popławska,

Zofia Stelengowska, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Maria Murawska

Agata Troifimiuk, Szkoła Podstawowa, Czyże, Mariola Podsiedlik

Alicja Walesieniuk, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Łapy, Beata Łopieńska

Piotr Świerżewski, Szkoła Podstawowa, Zaręby Kościelne, Ewa Składanowska

Amelia Ołdakowska, Szkoła Podstawowa, Jabłonka Kościelna, Magdalena Ołdakowska

Weronika Niemyjska, Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, Hanna Borys

Kategoria klasy IV-VI SP

Kornelia Samełko, Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, Hanna Borys

Magdalena Dmochowska, Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, Katarzyna Kostro

Konrad Dmochowski, Szkoła Podstawowa, Czyżew, Anna Marciniak

Weronika Wojtkowska, Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, Hanna Borys

Natalia Hajduk, Szkoła Podstawowa, Narewka, Lidia Skiepko

Zuzanna Zaremba, Szkoła Podstawowa, Czyżew, Anna Marciniak

Maja Czapska, Szkoła Podstawowa, Wyszonki Kościelne, Justyna Szafara

Magdalena Włostowska, Gminny Ośrodek Kultury, Szepietowo, Hanna Borys

Aleksandra Budnik, Szkoła Podstawowa im. Tadusza Kościuszki, Dąbrowa Białostocka, Alicja Reducha

Wojciech Mioduszewski, Szkoła Podstawowa, Boguty Pianki, Elżbieta Budziszewska

Weronika Kozłowska, Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew, Katarzyna Kostro

Emilia Busma, Szkoła Podstawowa, Dąbrówka Kościelna, Barbara Wojtuń

Gabriela Magruk, Szkoła Podstawowa, Czyże, Mariola Podsiadlik

Zuzanna Marczuk, Szkoła Podstawowa, Szepietowo, Iwona Kaczyńska

Amelia Porzezińska, Szkoła Podstawowa nr 1, Iwona Kaczyńska

Natalia Łuniewska, Szkoła Podstawowa, Łuniewo Małe, Elżbieta Gosk

Liliana Grzeszczuk, Szkoła Podstawowa, Czyżew, Anna Marciniak

Karolina Kobus, Szkoła Podstawowa, Łazów, Martyna Szajko

Julia Iwanowska, Szkoła Podstawowa nr 1, Iwona Kaczyńska

Kategoria kl. VI-VII, gimnazjum

Szymon Targoński, Szkoła Podstawowa, Dąbrowa Wielka, Jarosław Kopczewski

Paulina Andrzejczyk, Szkoła Podstawowa, Czyżew, Irena Uścińska

Anita Boguszewska, Szkoła Podstawowa, Jabłonka Kościelna, Iwona Dębek

Kamila Zabora, Szkoła Podstawowa, Miastkowo, Grażyna Nadrowska

Michał Zaborowski, Szkoła Podstawowa, Rosochate Kościelne, Katarzyna Cybulska

Amelia Wdzieńkońska, Szkoła Podstawowa, Dąbrowa Wielka, Jarosław Kopczewski

Anna Wierzejska, Zespół Placówek Oświatowych, Korczew, Ewa Zwierzyńska

Emilia Święcka, Zespół Szkół, Szumowo, Elżbieta Kotarska ?????

Weronika Kozłowska, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy, Zuzela, Małgorzata Oblińska

Izabela Sutkowska, Szkoła Podstawowa, Nur, Dorota Fiertak

Kamila Kryńska, Gimnazjum Publiczne, Perlejewo, Teresa Gawryś

Kategoria szkoła średnia

Paulina Rozwadowska, Zespół Szkół Zawodowych, Wysokie Mazowieckie, Emil Trzeszczkowski

Agnieszka Kaczyńska, Zespół Szkół Zawodowych, Wysokie Mazowieckie, Emil Trzeszczkowski

Kamila Żochowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Zawodowych, Wysokie Mazowieckie, Urszula Piekutowska

Natalia Sokołowska, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Zawodowych, Wysokie Mazowieckie, Urszula Piekutowska

Natalia Ołdakowska, Zespół Szkół Zawodowych, Wysokie Mazowieckie, Emil Trzeszczkowski

Kategoria dorośli

Urszula Podbielska, Miejski Dom Kultury, Ostrów Mazowiecka, Jolanta Szulborska

Wanda Kuciel, Miejski Dom Kultury, Ostrów Mazowiecka, Jolanta Szulborska

Marzena Okuła, Szkoła Podstawowa, Radule, Anna Matyszewska

Maria Żochowska, Miejski Dom Kultury, Ostrów Mazowiecka, Jolanta Szulborska

Michał Krajewski, Ośrodek Szkolno- Wychowawczy, Długobórz, Artur Nowacki

Robert Bojar, Środowiskowy Dom Samopomocy, Ciechanowiec, Malwina Mańkowska

Teresa Gryczan, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Stare Lubiejewo, Aleksandra S……………..?????

Wiesław Dąbrowski, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Stare Racibory, Katarzyna Czajkowska

Do góry ↑