Wykonawcami koncertu były dzieci i młodzież z zespołów wokalnych oraz dziewczęta z koła teatralnego.

0000fotogaleria

grupowe papa 2019

2

7 kwietnia w kościele parafialnym w Czyżewie już po raz kolejny odbył się koncert ku czci św. Jana Pawła II, w wykonaniu zespołów wokalnych B-moll i Nova Noota, oraz grupy teatralnej " Teatr Marzeń" działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie.Dzieci i młodzież wykonały utwory zarówno wesołe, jak też pełne refleksji, wkładając w śpiew całe swoje serce. Muzykę przeplatały teksty Św. Jana Pawła II. Na zakończenie mali i młodzi wokaliści oraz recytatorki wraz z licznie zgromadzoną publicznością, a także Ks. Proboszczem Eugeniuszem Sochackim i Wikariuszami parafii w Czyżewie, odśpiewali ukochaną pieśń Św. Jana Pawła II „Barkę" przy akompaniamencie gościa specjalnego Ojca Łukasza Gory.

koncer papieski 2019 www