[uwaga! opiekunowie/ rodzice laureatów zobowiązani są do potwierdzenia obecności podczas rozstrzygnięcia: 86-2755-269  - GOK Czyżew]

Kategoria I (przedszkole i zerówki)
- Aleksander Gołaszewski- Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka Szepietowo
- Wiktoria Wajszczyk – Gminne Przedszkole Czyżew
- Krzysztof Stypułkowski- Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie
- Laura Chalamońska- GOK Czyżew
- Apolonia Wyszyńska- MOK Wysokie Mazowieckie
- Wiktoria Walczuk- Gminne Przedszkole Czyżew
- Gabriela Modzelewska- Gminne Przedszkole Czyżew
- Mateusz Kamiński- Przedszkole Miejskie nr. 2 Wysokie Mazowieckie
- Kalina Sienicka- GOK Czyżew
- Róża Szadkowska- Szkoła Podstawowa Dąbrówka Kościelna
 
Kategoria II (kl I-III)
- Paweł Gawrysiak- Szkoła Podstawowa Radziszewo Stare
- Maria Samełko- GOK Szepietowo
- Julia Balwicka- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
- Maciej Ostrowski- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
- Łucja Jarząbek- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
- Gabriela Rydzewska- szkoła Podstawowa nr.1 Wysokie mazowieckie
- Alicja Baczewska- GOK Czyżew
- Alicja Stańczuk- GOK Czyżew
- Aleksandra Górska- GOK Czyżew
- Dorota Rzymska- MOK Wysokie Mazowieckie
 
Kategoria III ( kl. IV-VI)
- Wiktoria Orłowska- Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej
- Kornelia Samełko- GOK Szepietowo
- Marta Dąbrowska- Szkoła Podstawowa Rosochate Kościelne
- Feliks Popławski – Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
- Natalia Jasińska- GOK Szepietowo
- Paulina Kurek- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie
- Kamila Czartoszewska- Szkoła Podstawowa  Szepietowo
 
Kategoria IV (kl. VII, VIII, gimnazjum)
- Mariola Koc- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
- Anita Boguszewska- Szkoła Podstawowa jabłonka Kościelna
- Natalia Jankowska- Szkoła Podstawowa Dąbrowa Wielka
 
Kategoria V (szkoła średnia)
- Anna Wojtkowska- ZSZ Wysokie mazowieckie
- Maria Łukasiewicz-  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie
- Karolina Sokołowska- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie
- Natalia Sokołowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie
- Gabriela Wysocka- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
 
"Galeria Prac Laureatów"
 
0000fotogaleria
 
 
Paweł Gawrysiak I III wyr
 

 

Do góry ↑