Na konkurs wpłynęło 520 prac z 25 instytucji kultury i oświaty Powiatu Wysokomazowieckiego. Komisja w składzie: przewodnicząca – Iwona Depczyńska, członkowie- Bożena Lipińska, Anna Kazimierczuk, postanowiła nagrodzić i wyróżnić:

Kategoria I (przedszkole i zerówki)

I miejsce- Laura Chalamońska- GOK Czyżew

II miejsce- Apolonia Wyszyńska- MOK Wysokie Mazowieckie

III miejsce- Wiktoria Walczuk- Gminne Przedszkole Czyżew

Wyróżnienia: Aleksander Gołaszewski- Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka Szepietowo, Wiktoria Wajszczyk – Gminne Przedszkole Czyżew, Krzysztof Stypułkowski- Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Gabriela Modzelewska- Gminne Przedszkole Czyżew, Mateusz Kamiński- Przedszkole Miejskie nr. 2 Wysokie Mazowieckie, Kalina Sienicka- GOK Czyżew, Róża Szadkowska- Szkoła Podstawowa Dąbrówka Kościelna

Kategoria II (kl. I-III)

I miejsce- Łucja Jarząbek- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie

II miejsce- Gabriela Rydzewska- szkoła Podstawowa nr.1 Wysokie Mazowieckie

III miejsce- Alicja Baczewska- GOK Czyżew

Wyróżnienia: Paweł Gawrysiak- Szkoła Podstawowa Radziszewo Stare, Maria Samełko- GOK Szepietowo, Julia Balwicka- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie, Maciej Ostrowski- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie, Alicja Stańczuk- GOK Czyżew, Aleksandra Górska- GOK Czyżew, Dorota Rzymska- MOK Wysokie Mazowieckie

Kategoria III (kl. IV-VI)

I miejsce- Feliks Popławski – Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie

I miejsce- Natalia Jasińska- GOK Szepietowo

II miejsce- Paulina Kurek- Szkoła Podstawowa nr. 1 Wysokie Mazowieckie

III miejsce- Kamila Czartoszewska- Szkoła Podstawowa  Szepietowo

Wyróżnienia: Wiktoria Orłowska- Szkoła Podstawowa w Jabłonce Kościelnej, Kornelia Samełko- GOK Szepietowo, Marta Dąbrowska- Szkoła Podstawowa Rosochate Kościelne

Kategoria IV (kl. VII,VIII, gimnazjum)

II miejsce- Anita Boguszewska- Szkoła Podstawowa jabłonka Kościelna

III miejsce- Natalia Jankowska- Szkoła Podstawowa Dąbrowa Wielka

Wyróżnienie: Mariola Koc- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu

Kategoria V (szkoła średnia)

I miejsce- Karolina Sokołowska- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie

II miejsce- Natalia Sokołowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie

III miejsce- Gabriela Wysocka- Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu

Wyróżnienie: Anna Wojtkowska- ZSZ Wysokie Mazowieckie, Maria Łukasiewicz-  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych Wysokie Mazowieckie

"Galeria Prac Laureatów"
 
0000fotogaleria
 
 
                                                                                                      Honorowy Patronat:47573313 278184249556642 6412658894761361408 n
 DSC 0246
 
DSC 0252
 
DSC 0238
 
DSC 0224
 
DSC 0214
 
DSC 0199
 
DSC 0194
 
DSC 0189
 
DSC 018777
 
 
 

 

Do góry ↑