XVII Powiatowy Konkurs plastyczny

- Rozstrzygnięcie odbędzie się 14 grudnia czwartek godz. 10.00  - GOK w Czyżewie
- Zapraszamy laureatów wraz z opiekunami.
- Opiekunom laureatów zostaną wręczone podziękowania osobiste oraz podziękowania dla szkół.
- Prosimy koniecznie o potwierdzenie obecności do dn. 13.12. [do środy] tel. 86-2755-269 [GOK Czyżew]

Kat. przedszkole i „0”
- Wiktoria Bartosz, GP Czyżew, Danuta Suchodolska
- Jakub Wyszyński, SP Wojny Krupy, Alina Wojno
- Michalina Wojno, NP „Kubuś” Szepietowo, Karolina Jasińska
- Julia Szczepaniak, GP Czyżew, Ewa Godlewska
- Zuzanna Kulesza, MP nr 2, Wysokie Mazowieckie, Dorota Zawistowska
- Kornelia Zaremba, GOK Czyżew, Katarzyna Kostro
- Jan Góralczyk, GP Czyżew, Dorota Sienicka
- Jan Wojno, NP. „Kubuś” Szepietowo, Marlena Frąk i Izabela Skarzyńska
- Olaf Zaręba, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- Wiktoria Walczuk, GP Czyżew, Agnieszka Bartosz
- Marcel Jasiński, NP. „Kubuś” Szepietowo, Marlena Frąk i Izabela Skarzyńska

Kat. I-III SP
- Zuzanna Walkowska, SP Czyżew, Bożena Kamianowska
- Maja Krasowska, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- Wiktoria Muszyńska, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Ewa Kamińska
- Maria Kudzinowska, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- Malwina Sienicka, GOK Czyżew, Katarzyna Kostro
- Cezary Konopko, SP Kulesze Kościelne, Helena Ewa Zalewska
- Julia Wyszomirska, SP nr 2 Wysokie Mazowieckie, Renata Gniazdowska
- Amelia Lizak, SP Czyżew, Irena Wojtczuk
- Wiktoria Kempista, SP Dąbrowa Wielka, Anna Granaszewska
- Łukasz Fiedorczuk, SP Wyszonki Kościelne, Beata Staniaszek
- Aleksandra Bogucka, SP Czyżew, Bożena Dmochowska
- Natalia Jasińska, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- Natalia Rzepko, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Mariola Fiedorczuk
- Mikołaj Kostro, SP Wojny Krupy, Wanda Brzósko
- Wiktoria Dobkowska, SP Dąbrówka Kościelna, Małgorzata Zielińska
- Antoni Suchowierski, SP Czyżew, Bożena Dmochowska
- Maja Kruszewska, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Bożena Gutowska- Popławska
- Patryk Maciąg, GOK Szepietowo, Hanna Borys

Kat. IV-VI SP
- Martyna Kalinowska- SP Kulesze Kościelne, Barbara Bagińska
- Błażej Góralczyk, SP Czyżew, Anna Marciniak
- Amelia Wdzieńkońska, SP Dabrowa Wielka, Jarosław Kopczewski
- Emilia Remisiewicz, SP Sokoły, Mirosława Kruszewska
- Ewelina Kostro, SP Wyszonki Kościelne, Justyna Szafara
- Weronika Kozłowska, GOK Czyżew, Katarzyna Kostro
- Julia Andrzejczyk, SP Czyżew, Anna Marciniak
- Julia Kulesza, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Iwona Kaczyńska
- Mateusz Kudzinowski, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- Mikołaj Grodzki, SP Kulesze Kościelne, Barbara Bagińska
- Julia Tomczyk, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- Kacper Wiśniewski, SP Czyżew, Anna Marciniak
- Zofia Kaczyńska, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Iwona Godlewska

Kat. VII SP, gimnazjum
- Rafał Jastrzębski, SP Rosochate Kościelne, Anna Zaborowska
- Patrycja Szorc, SP Dąbrowa Wielka, Jarosław Kopczewski
- Krystyna Załuska, GOK Czyżew, Katarzyna Kostro
- Magdalena Mielnicka, SP Kobylin Borzymy, Marta Szewczak

Kat. szkoła ponadgimnazjalna, dorośli
- Zofia Kamińska, ŚDS Ciechanowiec, Malwina Mańkowska
- Agata Busma, ZSZ Wysokie Mazowieckie, Emil Trzeszczkowski
- Dariusz Poniatowski, WTZ nr 2 Stare Racibory, Paulina Jarocka
- Natalia Ołdakowska, ZSZ Wysokie Mazowieckie, Emil Trzeszczkowski

Do góry ↑