20170319 16494519 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbyła się kolejna edycja Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolaka pt. „Mama, Tata i Ja".
W konkursie brały udział przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Czyżewie, Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem oraz Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Wielkiej. Dzieci wspierały całe rodziny, a także opiekunowie i dyrektorzy placówek. Konkurs przebiegał w bardzo miłej i radosnej atmosferze, było dużo uśmiechów i gromkich braw.
Komisja w składzie: Przewodniczący Tadeusz Szyl oraz Członkowie Zbigniew Biały i Katarzyna Cygan, po przesłuchaniu wszystkich piosenek postanowiła przyznać: I miejsce – Wiktorii Wajszczyk- GP Czyżew, II miejsce- Nikoli Paluszek- ZS Rosochate i III miejsce- Wojciechowi Krasowskiemu- GP Czyżew. Wyróżnienia zdobyli natomiast: Karolina Mościcka ze SP w Dąbrowie Wielkiej, Julia Gosk z ZS w Rosochatem, z Gminnego Przedszkola w Czyżewie: Sylwia Stańczuk, Wioletta Krasowska, Liliana Zaremba, Miłosz Godlewski i Kinga Dąbrowska. Zdobywcy trzech głównych miejsc będą reprezentowali naszą gminę na szczeblu powiatowym konkursu, który odbędzie się niebawem w Ciechanowcu.
Dyplomy oraz upominki wszystkim występującym dzieciom, jak też „podziękowania” szkołom i opiekunkom za przygotowanie i delegowanie reprezentantów placówek do udziału w konkursie, wręczyli członkowie komisji, z-ca Burmistrza p.Andrzej Molenda oraz dyrektor GOK-u p.Katarzyna Kostro. Na życzenie komisji Wiktoria Wajszczyk ponownie zaśpiewała utwór „Parasol dla kota”, którego wykonaniem zdobyła I miejsce w naszym konkursie. Tym miłym akcentem zakończyliśmy tegoroczny festiwal „Mama, Tata i Ja”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom, opiekunkom i publiczności. Do zobaczenia za rok!

Anna Kazimierczuk – GOK w Czyżewie

fotohtmlgok


 

Do góry ↑