Rok 2003/ 2004
- „Świat wierszy Jana Brzechwy”, „Jasełka” z udziałem lalek teatralnych, „Baśń o Władcy Torfowisk”, „Noc świętojańska”
Skład: Paulina Godlewska, Patrycja Rydzewska, Natalia Uścińska, Elżbieta Rytel, Anna Pieńkowska, Krzysztof Zaniewski, Izabela Milankiewicz, Agata Sienicka, Anna Wiśniewska, Natalia Koczara, Angelika Łuczak, Weronika Janczuk, Sylwia Uścińska, Urszula Biała, Magdalena Melon, Urszula Jadczak, Martyna Jadczak, Marta Steć,
 
Rok 2004/ 2005
- „Polscy poeci dzieciom”, „Opowieść wigilijna o duchu”, „Spotkania z Małym Księciem”, „Szopki”
Skład: Paulina Godlewska, Monika Sienicka, Wojciech Kapuściński, Elżbieta Rytel, Jolanta Biała, Krzysztof Zaniewski, Agata Sienicka, Dominika Bieńczyk, Karolina Karina Kapuścińska, Krzysztof Bieńczyk, Katarzyna Pietrzak, Jakub Kapuściński, Patrycja Rydzewska, Urszula Biała, Magdalena Melon, Urszula Jadczak, Martyna Jadczak, Damian Melon, Iza Milankiewicz,
Rok 2005/ 2006
- „Pamiętajcie o ogrodach”, „Ballada o Narodzeniu Pana”, „Wigilijny dzień”, „Akademia Wierszy Jana Brzechwy”, „Królestwo Bajki”
Skład: Monika Sienicka, Karolina Dąbrowska, Iza Dąbrowska, Elżbieta Rytel, Ewa Dąbrowska, Krzysztof Zaniewski, Agata Sienicka, Dominika Bieńczyk, Łukasz Pietruszewski, Weronika Janczuk, Ewa Pańko, Karolina Karina Kapuścińska, Krzysztof Bieńczyk, Julia Wyszyńska, Aleksandra Wyszyńska, Marta Kierska, Marcin Gniazdowski, Natalia Przeździecka, Kamila Gnatowska, Milena Gniazdowska, Justyna Zalewska, Aleksandra Sękowska, Magdalena Melon, Urszula Jadczak, Damian Melon, Patrycja Rydzewska, Marta Krajewska
 
Rok 2006/ 2007
- „Złote promyki”, „Wigilijna Noc w Betlejem”, „Zamiana”, „Na straganie”, wiersze Ks. Jana Twardowskiego
Skład: Karolina Karina Kapuścińska, Ewa Dąbrowska, Marcin Gniazdowski, Iza Dąbrowska, Justyna Zalewska, Karolina Dąbrowska, Aleksandra Sękowska, Kamila Gnatowska, Milena Gniazdowska, Damian Melon, Natalia Bogucka, Marta Kot, Jakub Kapuściński, Łukasz Pietruszewski, Patrycja Rydzewska, Sylwia Szymańska, Izabela Zalewska, Marta Krajewska, Magdalena Melon, Edyta Plewko, Krzysztof Bieńczyk, Krzysztof Jadczak,
 
Rok 2007/ 2008
- „Pobudka wiosny”, „Krótko o porach roku”, „Jasełka”, „Misterium Męki Pańskiej”, „Zaczarowany wiatrak”
Skład: Karolina Karina Kapuścińska, Ewa Dąbrowska, Marcin Gniazdowski, Iza Dąbrowska, Justyna Zalewska, Karolina Dąbrowska, Kamila Gnatowska, Milena Gniazdowska, Natalia Bogucka, Marta Kot, Wojciech Kapuściński, Łukasz Pietruszewski, Marta Krajewska, Izabela Zalewska, Magdalena Melon, Edyta Plewko, Krzysztof Jadczak, Bartłomiej Fabijański, Artur Marciniak, Dariusz Porowski,
 
Rok 2008/ 2009
- „Legenda o Panu Twardowskim”, „Baśń o Argelusie”, „Historia Męki Pańskiej”
Skład: Natalia Bogucka, Marta Kot, Kamila Gnatowska, Justyna Zalewska, Milena Gniazdowska, Karolina Karina Kapuścińska, Marcin Gniazdowski, Paulina Milankiewicz, Klaudia Mioduszewska, Izabela Zalewska, Edyta Plewko, Krzysztof Jadczak, Łukasz Pietruszewski, Magdalena Melon, Arkadiusz Walczuk, Mateusz Kulesza, Kamil Jaźwiński,
 
Rok 2009/ 2010
- „Nasza filozofia”, „Mały Książę”, „Misterium Męki Pańskiej”, „O łakomym księciu Filipku i rozsądnej księżniczce”, „Hanna z Betlejem”
Skład: Izabela Zalewska, Krzysztof Jadczak, Justyna Zalewska, Edyta Plewko, Milena Gniazdowska, Łukasz Pietruszewski, Natalia Bogucka, Kamila Gnatowska, Marcin Gniazdowski, Monika Gniazdowska, Anna Załuska, Marta Kot, Laura Murawska, Natalia Murawska, Patrycja Kuropatwa, Mateusz Dmochowski, Karol Piekutowski, Marta Dmochowska, Klaudia Mioduszewska, Kamil Jaźwiński, Mateusz Kulesza, Justyna Zaremba, Dominika Bieńczyk,
 
Rok 2010/ 2011
- „Magiczny sen”, „Zapusty”, „O królu Macu i czarownicach, czyli pokątne czary- mary”, „Woda życia”, „Sen nocy Walpurgii, czyli Oberona i Tytanii złote gody”, „Kwiatki małej Idy”
Skład: Monika Gniazdowska, Patrycja Puszko, Klaudia Mioduszewska, Patrycja Kuropatwa, Marta Kot, Marta Dmochowska, Anna Załuska, Natalia Murawska, Aleksandra Wojtkowska, Laura Murawska, Rafał Borowy, Aleksandra Kraszewska, Natalia Kulesza, Julia Wyszyńska, Klaudia Słowicka, Izabela Zalewska, Justyna Zalewska, Justyna Zaremba, Marcin Gniazdowski, Milena Gniazdowska, Kamila Gnatowska, Edyta Plewko, Tomasz Jadczak, Krzysztof Jadczak, Diana Skupiewska, Aleksandra Kulesza, Krystyna Garbowska, Grzegorz Mioduszewski,
 
Rok 2011/ 2012
- „Pani M.”, „Zielona wędrowniczka”, „Wigilijne Jasełka Aniołków”, „Sztuka latania”, „Na straganie”, „Księżniczka Koronka i Kolorowy Książę”, „Wielkanocna radość”
Skład: Rafał Borowy, Marta Dmochowska, Paulina Korsak, Marta Kot, Krystyna Garbowska, Aleksandra Kraszewska, Sylwia Osuchowska, Natalia Korsak, Natalia Skupiewska, Emilia Pogroszewska, Karolina Helcberger, Zuzanna Ślepowrońska, Milena Gniazdowska, Kamila Gnatowska,  Klaudia Słowicka, Patrycja Puszko, Natalia Kulesza, Monika Gniazdowska, Julia Wyszyńska, Izabela Zalewska, Aleksandra Kulesza, Wiktoria Anna Sienicka, Paulina Andrzejczyk, Kinga Zaręba, Julita Wajszczyk, Sandra Puzińska, Gabriela Suchowierska, Katarzyna Gronostajska, Magdalena Bednarska, Julia Andrzejczyk, Patrycja Sienicka, Wiktoria Wasilewska, Karolina Fiedorczuk,
 
Rok 2012/ 2013
- „Lokomotywa” (dwie grupy wiekowe), „Stefek Burczymucha”, „Leń”, „Sposób na laleczkę”, „W poszukiwaniu bajki”, „O tym jak Aniołki szukały gwiazdki”, „Cud Nocy Betlejemskiej”, „Zimowe święta z bałwankiem, choinką i śnieżynką”, „Nasze sumienia”, „O księciu łakomczuszku i rozsądnej księżniczce”, „Magiczny sen Marty”, „Wielkie lanie za budyniu gotowanie”, „Lis Tonosz”, „Ptasie radio” (dwie grupy wiekowe), „Bajka o niegrzecznej mrówce Tosi”, „Legenda o nimfie Broczce i złych duchach Dzilakonach”
Skład: Rafał Borowy, Marta Dmochowska, Paulina Korsak, Marta Kot, Krystyna Garbowska, Aleksandra Kraszewska, Sylwia Osuchowska, Natalia Korsak, Natalia Skupiewska, Emilia Pogroszewska, Zuzanna Ślepowrońska, Klaudia Słowicka, Patrycja Puszko, Natalia Kulesza kl. III gim., Monika Gniazdowska, Julia Wyszyńska, Patrycja Gosk, Patryk Kaczyński, Paulina Wrzosek, Aleksandra Kulesza, Wiktoria Anna Sienicka, Paulina Andrzejczyk, Kinga Zaręba, Julita Wajszczyk, Gabriela Suchowierska, Katarzyna Gronostajska, Julia Andrzejczyk, Patrycja Sienicka, Wiktoria Wasilewska, Karolina Fiedorczuk, Jakub Pietruszewski, Wiktoria Godlewska, Zuzanna Zaremba, Natalia Król, Natalia Gołaszewska, Krystian Stańczyk, Julia Kuropatwa, Laura Kozłowska, Weronika Kozłowska, Sylwia Milewska, Natalia Kulesza kl. III SP, Błażej Góralczyk,
Do góry ↑