W dniu 17 czerwca 2015 roku 30 osobowa grupa seniorów z Klubu Seniora ,, Złoty Wiek” w Czyżewie wzięła udział w VII ,, Wysokomazowieckim Pikniku Seniorów” zorganizowanym w Gospodarstwie Agroturystycznym ,, Ziołowy Zakątek” w Korycinach.
W spotkaniu integracyjnym brali udział seniorzy z Klubów Seniora z Wysokiego Mazowieckiego, Ciechanowca, Szepietowa, Klukowa i po raz pierwszy z Kulesz Kościelnych.
Podczas spotkania odbyły się występy artystyczne seniorów, wspólne biesiadowanie- każdy przyjechał ze swoim koszyczkiem, zwiedzanie przepięknego i ciekawego Podlaskiego Ogrodu Ziołowego i wspólna zabawa taneczna.
Nasz czyżewski Klub reprezentowała grupa wokalna w składzie : Danuta Sienicka, Teresa Chylińska, Jadwiga Pieńkowska, Janina Kutyłowska, Zofia Tomaszewska, Jadwiga Łętowska, Jadwiga Gołaszewska, Hanna Pawłowska, Mieczysław Bogucka, Maria Lipska, Jasia Popławska i Zofia Brutkowska.
Tym razem grupa chórzystów przygotowywała się sama do prezentacji gdyż Zdzisio Bieranowski, który dotychczas prowadził chórzystów zaczął odczuwać kłopoty zdrowotne.
Chórzyści zaprezentowali się bardzo dobrze, wyjazd był bardzo udany i dał seniorom możliwość kulturalnego spędzenia popołudnia na świeżym powietrzu, w przepięknym otoczeniu i doskonałym towarzystwie, gdyż było to już kolejne wspólne spotkanie integracyjne.
 
 
Do góry ↑