Z okazji 100-lecia urodzin Św. Jana Pawła II dzieci z koła plastycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie postanowiły uczcić jego pamięć...

...malując prace ilustrujące momenty z życia naszego Papieża Polaka. Na zawsze pozostanie On w naszych sercach i myślach będąc autorytetem w każdym dniu życia, w chwilach złych i dobrych.  Zapraszamy do obejrzenia wystawy w holu Urzędu Miejskiego w Czyżewie oraz prezentacji multimedialnej udostępnionej na facebooku Gminnego Ośrodka Kultury.

Obok prezentujemy jednocześnie ciekawą ekspozycję "Karol Wojtyła. Narodziny" zrealizowaną przez Muzeum Ziemi Czyżewskiej dzięki Centrum Myśli Jana Pawła II.

Poniżej (w fotogalerii) prezentujemy dodatkowo piękne prace laureatów regionalnego konkursu plastycznego "W 100-lecie odzyskania Niepodległości podążamy za autorytetami wolności", który zrealizowało Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej we wspólpracy ze Szkołą Podstawową w Rosochatem Kościelnem i ZSOiZ w Czyżewie. Prace są ilustracjami cytatów Św. Jana Pawła II.

0000fotogaleria

duzypap