18 listopada br. w Gminnym Ośrodka Kultury w Czyżewie odbyła się czternasta edycja teatralnej imprezy,...

... których celem od samego początku jest rozwijanie zamiłowań teatralnych i promowanie lokalnych talentów aktorskich. Impreza jest również doskonałą okazją do prezentacji dorobku artystycznego grup teatralnych oraz wzajemnej inspiracji w dziedzinie repertuaru i form wyrazu artystycznego.

W tegorocznych spotkaniach udział wzięło 15 grup teatralnych z terenu kilku powiatów pogranicza województwa podlaskiego i mazowieckiego. Z rąk pani Ani Kazimierczuk, koordynatorki imprezy, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki i upominki.

0000fotogaleria

FOTORELACJA ze strony www Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem

Część I

- Teatr Marzeń gr. najmłodsza i gr. średnia- Gminny Ośrodek Kultury, Czyżew w inscenizacji wiersza „Na straganie w dzień targowy...”

- Słoneczka – Szkoła Podstawowa, Łazów w spektaklu „Przygoda niegrzecznej żabki”

- Ołdakowiaczki- Szkoła Podstawowa, Ołdaki Polonia w spektaklu ,,Wróżki”

- Młodzieżowy Teatr „PRO ARTE” – Gminny Ośrodek Kultury, Szumowo w spektaklu ,,Gdzie jest król?”

- Tukido- Szkoła Podstawowa, Łazów w spektaklu „Księżniczka na ziarnku grochu”

- Popisek- Szkoła Podstawowa, Domanowo- w spektaklu „Czerwony Kapturek”

- Duet ze Szkoły Podstawowej w Wyszonkach Kościelnych w spektaklu „Opowieść o rzeczach ważnych i mniej ważnych"

Część II