11 listopada 2018 r. w czyżewskim GOK-u odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Laureatom dyplomy i nagrody wręczał...

... Pan Jacek Bogucki- Poseł na Sejm RP, Pani Anna Bogucka- Burmistrz Czyżewa oraz Pani Katarzyna Kostro- Dyrektor GOK-u.

Prezentujemy galerię prac laureatów.

0000fotogaleria

Lista zwycięzców w konkursie wyłonionych przez komisję w składzie: Pan Andrzej Molenda- Zastępca Burmistrza Czyżewa, Pani Katarzyna Kostro oraz Pani Bożena Lipińska:

Klasy IV- VI SP
- Kacper Wdziękoński, SP Czyżew, Anna Marciniak
- Michalina Ciborowska, SP Kołaki Kościelne, Dorota Milewska
- Patrycja Gietka, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- Aleksandra Kopańczyk, ZS w Szumowie, Elżbieta Kotomska
- Szymon Kwaśniewski, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Iwona Kaczyńska
- Wiktoria Marciniak, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Iwona Kaczyńska
- Dominika Wysocka, SP nr 1 Siemiatycze, Edyta Pełszyk- Pietronowicz
-  Anna Kalinowska, SP Święck Wielki, Jarosław Kopczewski
- Maria Grochowska, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Iwona Kaczyńska
- III MIEJSCE- Wojciech Mioduszewski, SP Boguty- Pianki, Elżbieta Budziszewska
- II MIEJSCE- Julia Kulesza, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie, Iwona Kaczyńska
- I MIEJSCE- Marta Dąbrowska, SP Rosochate Kościelne, Katarzyna Cybulska
 
Kl VII SP i gimnazjum
- Emil Jesionkowski, Ośrodek Szkolno- Wychowawczy, Długobórz, Artur Nowacki
- Michał Zaborowski, SP Rosochate Kościelne, Katarzyna Cybulska
- Olga Filipczyńska, SP Rosochate Kościelne, Anna Zaborowska
- Paulina Andrzejczyk, SP Czyżew, Irena Uścińska
- Julia Tomczyk, GOK Szepietowo, Hanna Borys
- III MIEJSCE- Dominika Mościcka, SP Dąbrowa Wielka, Jarosław Kopczewski
- II MIEJSCE- Marta Żurowska, SP nr 2, Wysokie Mazowieckie, Iwona Godlewska
- I MIEJSCE- Monika Pawłowska, SP Rosochate Kościelne, Anna Zaborowska
 
Szkoła średnia i dorośli
- Martyna Niemyjska, ZSOiZ - OSSP Ciechanowiec, Barbara Pełszyk
- Waldemar Pieńkowski, WTZ Stare Racibory, Katarzyna Czajkowska
- Andrzej Kakowski, WTZ nr 2, Stare Racibory, Edyta Jakubik
- Joanna Milczerek, DPS Kozarze, Monika Łopuska
- III MIEJSCE- Konrad Bogdziel, Centrum Kształcenia Zawodowego, Wysokie Mazowieckie, Ludmiła Murawska
- II MIEJSCE- Emilia Zając, ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie, Alina Sobotka
- I MIEJSCE- Anna Wojtkowska, ZSZ Wysokie Mazowieckie, Elżbieta Kubic, Jacek Gierałtowski
IMG 4061
 
IMG 4042
IMG 4030
 
 
Do góry ↑