Orkiestry dęte z makroregionu łomżyńskiego spotkały się 9 września 2018 roku w Bibliotece w Podgórzu, by dźwiękami muzyki uczcić 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Organizatorzy zrealizowali wyjątkowe spotkanie muzyczne, charakteryzujące się wysokim poziomem, poprzez które publiczności zaprezentowano marsze i melodie patriotyczne. Muzyka wyrażała szacunek bohaterom, rozwijała pasje i talenty grających, kształtowała umiejętności poszukiwania i analizowania różnych źródeł informacji o historii Polski. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Narodowego Centrum Kultury. Był to wspaniały sposób, by rodzinnie spędzić niedzielne popołudnie. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 14.00, a wystąpiły orkiestry dęte z: Kolna, Łomży, Podgórza, Szumowa, Śniadowa, Brańska, Zambrowa oraz z Czyżewa. Naszej orkiestrze towarzyszyły mażoretki „En Viva”. Gratulujemy udanych występów!
0000fotogaleria
podgórze info