14 grudnia 2017 r., w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Na konkurs zgłoszono 456 prac z instytucji oświaty i kultury Powiatu Wysokomazowieckiego.

Witraz BożoKomisja konkursowa w składzie: przewodniczący Bartłomiej Niedbała- artysta malarz, członkowie - Iwona Depczyńska - absolwentka LSP w Supraślu oraz Anna Kazimierczuk - instruktor GOK-u w Czyżewie oceniła prace w pięciu kategoriach wiekowych, a następnie przyznała miejsca i wyróżnienia.
Nagrody i dyplomy laureatom oraz „podziękowania” instytucjom i opiekunom laureatów wręczyli: Dyrektor GOK-u Katarzyna Kostro, Zastępca Burmistrza Czyżewa Andrzej Molenda oraz Anna Kazimierczuk- instruktor GOK-u.

Kat. przedszkole i „0”
I miejsce - Olaf Zaręba, GOK Szepietowo
II miejsce - Marcel Jasiński, NP. „Kubuś” Szepietowo
III miejsce- Wiktoria Walczuk, GP Czyżew
Wyróżnienia:Wiktoria Bartosz, GP Czyżew; Jakub Wyszyński, SP Wojny Krupy; Michalina Wojno, NP „Kubuś” Szepietowo; Julia Szczepaniak, GP Czyżew; Zuzanna Kulesza, MP nr 2, Wysokie Mazowieckie; Kornelia Zaremba, GOK Czyżew; Jan Góralczyk, GP Czyżew; Jan Wojno, NP. „Kubuś” Szepietowo

Kat. I-III SP
I miejsce - Malwina Sienicka, GOK Czyżew
II miejsce - Patryk Maciąg, GOK Szepietowo       
III miejsce - Maja Kruszewska, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie
Wyróżnienia:Zuzanna Walkowska, SP Czyżew; Maja Krasowska, GOK Szepietowo; Wiktoria Muszyńska, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie; Maria Kudzinowska, GOK Szepietowo; Cezary Konopko, SP Kulesze Kościelne; Natalia Jasińska, GOK Szepietowo; Julia Wyszomirska, SP nr 2 Wysokie Mazowieckie; Amelia Lizak, SP Czyżew; Wiktoria Kempista, SP Dąbrowa Wielka; Łukasz Fiedorczuk, SP Wyszonki Kościelne; Aleksandra Bogucka, SP Czyżew; Natalia Rzepko, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie; Mikołaj Kostro, SP Wojny Krupy; Wiktoria Dobkowska, SP Dąbrówka Kościelna; Antoni Suchowierski, SP Czyżew

Kat. IV-VI SP
I miejsce - Zofia Kaczyńska, SP nr 2 Wysokie Mazowieckie
II miejsce - Kacper Wiśniewski, SP Czyżew
III miejsce - Julia Tomczyk, GOK Szepietowo
Wyróżnienie:Martyna Kalinowska- SP Kulesze Kościelne; Błażej Góralczyk, SP Czyżew; Amelia Wdzieńkońska, SP Dabrowa Wielka; Emilia Remisiewicz, SP Sokoły; Ewelina Kostro, SP Wyszonki Kościelne; Weronika Kozłowska, GOK Czyżew; Julia Andrzejczyk, SP Czyżew; Julia Kulesza, SP nr 1 Wysokie Mazowieckie; Mateusz Kudzinowski, GOK Szepietowo; Mikołaj Grodzki, SP Kulesze Kościelne

Kat. VII SP, gimnazjum
I miejsce - Magdalena Mielnicka, SP Kobylin Borzymy
II miejsce - Krystyna Załuska, GOK Czyżew
III miejsce - Patrycja Szorc, SP Dąbrowa Wielka
Wyróżnienie: Rafał Jastrzębski, SP Rosochate Kościelne

Kat. szkoła ponadgimnazjalna, dorośli
I miejsce - Agata Busma, ZSZ Wysokie Mazowieckie
II miejsce - Natalia Ołdakowska, ZSZ Wysokie Mazowieckie
III miejsce - Dariusz Poniatowski, WTZ nr 2 Stare Racibory
Wyróżnienie: Zofia Kamińska, ŚDS Ciechanowiec                 

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie

fotohtmlgok

Do góry ↑