Herody Gminy Czyżew – tourne po regionie zakończone sukcesem!

Styczeń i początek lutego 2017 roku dla grupy kolędniczej „Herody Gminy Czyżew” minął pod znakiem wielu artystycznych prezentacji i wyjazdów. W Święto Trzech Króli podczas „Świętego Wieczoru”grupa zaprezentowała się w Gminnym Ośrodku Kultury w Bogutach. Ósmego zaś stycznia na deskach sceny naszego ośrodka kultury w Czyżewiew ramach „Prezentacji Kolęd i Zespołów Kolędniczych”. 15 stycznia Herody kolędowały w zabytkowym kościółku na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu podczas „Regionalnego Przeglądu Zespołów Kolędniczych”. Następnie 22 stycznia wystąpiły podczas „XII Przegląd Solistów i Zespołów Kolędniczych” w GOK-u  w Klukowie. Ostatni występ podczas tegorocznego karnawału miał miejsce w Hajnówce dnia 5 lutego w ramach XXIX Wojewódzkich Spotkań Zespołów Kolędniczych. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji komisja konkursowaw składzie Zygmunt Ciesielski, Teresa Pardo, Karolina Radłowska i Cezary Jan Mielko,  postanowiła przyznać naszym Herodom I MIEJSCE. Gratulujemy!

fotohtmlgok