dsc00381Tegoroczne ferie zimowe, które zorganizował czyżewski GOK, przebiegały pod hasłami artystycznych działań i dobrej zabawy.
Oprócz lubianych i zawsze wyczekiwanych przez liczną grupę dzieci, zajęć szachowych, plastycznych i teatralnych, w ramach  ferii odbyły się też wyjątkowe warsztaty rękodzieła. Liczni chętni pletli z papierowej wikliny koszyki, doniczki, pudełka i „różne różności”. Ponadto w GOK-u odbyło się ciekawe spotkanie edukacyjne z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiemw ramach „Bezpieczne Ferie 2017”. Powodzeniem cieszyły się również warsztaty nauki gry na instrumentach dętych, zakończone wyjazdem integracyjnym do kina w Białymstoku.

Prawdziwym „strzałem w dziesiątkę” było kino, które zawitało do naszego ośrodka kultury 1 lutego. Liczni widzowie mieli do wyboru filmowe nowości: „Sing”, „Królowa Śniegu 3”, „Sztuka Kochania” i „Autopsja JaneDoe”.

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z oferty zajęć GOK-u, a także tym, którzy zadbali o to, by spotkania te były niezapomniane i twórcze. Do zobaczenia za rok!

fotohtmlgok