Jego organizatorami był nasz ośrodek kultury oraz Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku. Dobroczyńcami zaś GOK w Czyżewie, Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Czyżewskiej oraz „Sokołów” S.A. Oddział w Czyżewie.

W komisji konkursu zasiadły: przewodnicząca- p.Ewa Jakubaszek, instruktor teatralny białostockiego WOAK-u; p.Cecylia Dąbrowska z „Uniwersytetu  III Wieku” w Wysokiem Mazowieckiem, p.Natalia Kulesza ze Stowarzyszenia Kulturalnego Ziemi Czyżewskiej.

Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej oraz młodzieży i dorosłych.

Prezentacje w kat. dziecięcej: „Sówki”- NP. im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Laura Kozłowska i Patrycja Sienicka- gr. młodsza „Teatru Marzeń” czyżewskiego GOK-u, „Didaskalia”- SP w Szepietowie, „SZEPT”- GOK w Szepietowie, „Grupa Teatralna”-  SP w Wyszonkach Kość., „Ołdakowiczaki- Juniorki” i „Ołdakowiczaki”- SP Ołdaki Polonia.

Wyniki konkursu w w/w kategorii: I miejsce- spektakl „O rybaku i złotej rybce” SP w Wyszonkach Kość., III miejsce- spektakl „Calineczka” SP Ołdaki Polonia, Wyróżnienie- Patrycja Sienicka gr. młodsza „Teatru Marzeń” z GOK-u w Czyżewie (recytacja wiersza „Całuski, buziaczki”), Wyróżnienie za kostiumy i scenografię do spektaklu „Smerfy” - dzieci i opiekunowie z Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie, Aktorka pierwszoplanowa-  Calineczka pierwsza – SP Ołdaki Polonia, Aktorka Drugoplanowa- Mysz ze spektaklu „Calineczka”

Prezentacje w kat. młodzieży i dorosłych: Teatrzyk „BAJ”- SOSW Zuzela, Daria Dmochowska- gr. starsza „Teatru Marzeń” czyżewskiego GOK-u, „Abstrakcja”- ZS w Jabłonnie Lackiej, „Grupa młodzieżowa”- ZS w Rosochatem Kość, „Teatr Marzeń” z czyżewskiego GOK-u,  „Złota Młodzież”-  ZSZ Wysokie Mazowieckie, „Orewiaki” - OREW Dąbrowa Moczydły

Wyniki konkursu w w/w kategorii: I miejsce- spektakl „Mucha i Karaluch” – OREW Dąbrowa Moczydły, Pierwszoplanowa rola- Karaluch- OREW Dąbrowa Moczydły, Wyróżnienie za życiowe przesłania dla spektaklu „Muzyczna podróż przez życie”- „TEATR MARZEŃ” z czyżewskiego GOK-u.

Gratulujemy sukcesu instruktorce „Teatru Marzeń”, p.Ani Kazimierczuk oraz jej podopiecznym.

fotohtmlgok