Tegoroczne spotkania teatralne odbyły się pod hasłem „Teatr, głośny śpiew i taniec- nasze na scenie muzykowanie”. 16 listopada licznie odwiedzili nas uczniowie miejscowego przedszkola, Zespołu Szkół oraz ZSOiZ w Czyżewie, którzy świetnie się bawili i z ogromnym żalem opuszczali ośrodek kultury. Wszystko to dzięki wspaniałym- raz wzruszającym, innym razem radosnym- występom małych, młodych oraz dorosłych aktorów. Na scenie tego dnia zaprezentowały się: trzy grupy wiekowe Teatru Marzeń z czyżewskiego GOK-u (op. P.Anna Kazimierczuk), Sówki i Kangurki z NP. im. Kubusia Puchatka w Szepietowie (op. P.Izabela Skarzyńska, P.Aneta Choińska i P.Karolina Jasińska), Mali Aktorzy z Zespołu Szkół w Rosochatem Kościelnem (op. P.Wiesława Sakowicz), Ołdakowiczaki ze Szkoły Podstawowej w Ołdakach Polonii (op. P.Wioletta Muszyńska), grupa teatralna „Malus”  z Zespołu Szkół w Jabłoni Kościelnej (op. P.Katarzyna Mantur), grupa teatralna „Abstrakcja” z Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej (op. P.Renata Lalak, P.Renata Kryszczuk), Skałki z Warsztatów Terapii Zajęciowej nr 2 w Starych Raciborach (op. P.Agnieszka Łupińska i P.Monika Kuczyńska), Złota Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem (op. P.Monika Godlewska), teatrzyk BAJ ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zuzeli (op. P.Grażyna Żebrowska, P.Małgorzata Skupiewska i P.Anna Spiżewska), Uczniowie ZSOiZ w Czyżewie (op. Aneta Grądzka i P. Jadwiga Pawluk ), „Orewiaki” z Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego w Perkach Karpiach (op. P.Ewa Perkowska i Urszula Perkowska). Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez GOK w Czyżewie oraz ZM „Sokołów” S.A. Oddział w Czyżewie. Ponadto zespołom teatralnym wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz statuetki. W prowadzenie imprezy zaangażowała się „nienaDĘTA MŁODZIEŻ” z projektu „Równać Szanse”.
Atmosfera tegorocznych, jubileuszowych spotkań teatralnych na długo pozostanie w naszej – uczestników oraz publiczności- pamięci. Dziękujemy za wspaniałe przeżycia  i do zobaczenia za rok!
Kolejność występów
Godz. 9.00
1. Teatr Marzeń z czyżewskiego GOK-u - „Na wyspach Bergamutach” 5 min.
2. Sówki i Kangurki z Niepublicznego Przedszkola. im. Kubisia Puchatka w Szepietowie - „Bajki” 20 min.
3. Rosochate Kościelne 20 min.
Godz. 10.00
4. Teatr Marzeń z czyżewskiego GOK-u  - „Kwiaty małej Idy” 15 min.
5. Ołdakowiczaki ze SP w Ołdakach Polonii – „W krainie baśni” 20 min.
6. Malus  z ZS w Jabłoni Kościelnej – „Księżniczka na ziarnku grochu” 15 min.
Godz. 11.30
7. Abstrakcja z ZS w Jabłonnie Lackiej – „Upiorna szkoła” 20 min.
8. Skałki z WTZ nr 2 w Starych Raciborach - "Zaślubiny" 15 min.
9. Złota Młodzież z ZSZ w Wysokiem Mazowieckiem- "Orfeusz i Eurydyka" 7 min.
10. SOSW w Zuzeli "Bambo" 8 min.
Godz. 12.30
11. Marta Tymińska z ZSOiZ w Czyżewie - monodram 5 min.
12.„Orewiaki” z Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczego w Perkach Karpiach- „O leniwym Janku” 20 min.
13. Michał Mystkowski z ZSOiZ w Czyżewie - monodram 5 min.
14. Uczniowie z ZSOiZ w Czyżewie  - "Ja i matematyka" 5 min.
15. Teatr Marzeń z czyżewskiego GOK-u – „Muzyczna podróż przez życie” 15 min.
laugh