Za nami pierwsze zajęcia w czyżewskim muzeum. Podsumowując jednym zdaniem: było extra!cool Dlatego już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia artystyczne do Muzeum Ziemi Czyżewskiej [sierpień; dokładną datę podamy wkrótce]. Udział bezpłatny. Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Wydarzenia Gminy Czyżew".
Miło jest nam Państwa poinformować o sukcesie w kolejnym programie sponsorowanym przez Polsko- Amerykańską Fundację Wolności. Po pięciu dotacjach w programie "Równać Szanse" przyszedł czas na sukces w programie "Działaj Lokalnie". Do grona gmin mających możliwość ubiegania się o dotacje w "DL" dołączyliśmy dzięki wsparciu naszych władz samorządowych oraz dotychczasowej owocnej współpracy ośrodka kultury, stowarzyszenia i urzędu miejskiego z biblioteką i szkołami z terenu Gminy Czyżew. Gratulujemy więc wszystkim wspólnego sukcesu!
yes