Drukuj
11 stycznia w sali widowiskowej po raz kolejny odbył się noworoczny koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z GOK-u w Czyżewie pod batutą Cezarego Witkowskiego. Koncert  rozpoczęto kolędami Przybieżeli do Betlejem i Anioł Pasterzom Mówił oraz świątecznym przebojem z repertuaru Georga Michaela Last Christmas. Kolejnymi utworami w wykonaniu orkiestry była muzyka rozrywkowa i taneczna ;Y.M.C.A ,Just a Gigolo,  Quando-Quando .         
                       Wiele znanych utworów  młodzież dedykowała swoim rodzicom, mecenasom i sponsorom dzięki , którym orkiestra istnieje i rozwija swoje umiejętności muzyczne. Dodatkową atrakcją koncertu był występ mażoretek "Emko", podopiecznych pani Justyny Jakubczyk, który wykonał układ marszowo- taneczny przy akompaniamencie orkiestry.  Dyrektor GOK-u Pani Katarzyna Kostro w imieniu młodzieży podziękowała osobom i instytucjom, które wspierają działalność orkiestry oraz wszelkie inicjatywy kulturalne w Gminie Czyżew. W pierwszej kolejności podziękowania zostały złożone Burmistrzowi Czyżewa  Pani Annie Boguckiej i Radzie Miejskiej. Następnie wyrazy wdzięczności zostały skierowane do Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Czyżewie Pana Krzysztofa Grzywny oraz Rady Nadzorczej BS .
Burmistrz Czyżewa złożyła  gratulacje  młodzieży  i instruktorm za wysoki poziom arystyczny koncertu , który przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń.          
              Popisy młodych muzyków czyżewska publiczność przyjęła niezwykle entuzjastycznie
 
 
fotogaleria z występu orkiestry: Katarzyna Kostro, Anna Kazimierczuk