Wszystkiego co najcenniejsze...zdrowia i spokoju w nadchodzącym Nowym Roku 2021 życzy Dyrektor GOK-u w Czyżewie wraz z pracownikami. Poniżej nasza Młodzieżowa Orkiestra Dęta w wesołym i zimowym, znanym i lubianym utworze "Let it snow!"

Dzieci i młodzież z koła teatralnego GOK-u w Czyżewie, pomimo trudnych czasów i wielu niedogodności, przygotowały pod opieką Pani Ani Kazimierczuk oraz dzięki pomocy Rodziców, zimową prezentację wierszy na Święta Bożego Narodzenia i "Nowy Rok 2021".

Białostocki Teatr Lalek  uruchamia streaming spektakli  na żywo  pod adresem:  https://btl.ppv-stream.pl/

Czyżewski GOK był jednym z realizatorów projektu "Ulubione dania Św. Jana Pawła II przyrządzają mieszkańcy Powiatu Wysokomazowieckiego"

O terminie rozdania nagród poinformujemy telefonicznie.

Zakończyliśmy nasze wyjątkowe, bo realizowane w wielu miejscowościach i instytucjach, "Powiatowe Spotkania Teatralne 2020 w Czyżewie", w tym roku o tematyce przyrodniczej tj. "Chroniąc rośliny, chronisz życie".

Po raz kolejny nasza gmina dołączyła do akcji "Niepodegła do Hymnu!". Świętowało z nami Gminne Przedszkole w Czyżewie, w którym dzieci pięknie i odświętnie ubrane odśpiewały  "Mazurka Dąbrowskiego".

Ważne info poniżej...

W GOK-u oraz Muzeum Ziemi Czyżewskiej czynne były wystawy ciekawych plakatów przygotowanych przez KGHM Polska Miedź S.A. z okazji 100-ej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Muzeum Ziemi Czyżewskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprosili miłośników historii do udziału w dorocznej inicjatywie "Noc Muzeów 2020" .