W ramach obchodów VII rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2017r. w Czyżewie o godz. 8.41 będzie uruchomiony SYGNAŁ SYRENY OC.

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w obchodach rocznicy "Katastrofy pod Smoleńskiem"

2 kwietnia br., w kolejną rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II w kościele parafialnym w Czyżewie odbył się koncert „Z głębi serc" przygotowany przez grupy wokalno- instrumentalne, działające przy ośrodku kultury w Czyżewie pod opieką p.Piotra Ostrowskiego.

"KINO" Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie zaprasza na projekcje filmowe 2 marca 2017 r. w czwartek.

Termin dostarczenia prac 31 marca- piątek. Ocena prac przez komisję dn. 6 kwietnia- czwartek. Rozstrzygnięcie 28 kwietnia w piątek o godz. 9.30. Szczegółowe informacje w dalszej części artykułu.

Burmistrz Czyżewa serdecznie zaprasza na gminne obchody "Dnia Żołnierzy Wyklętych" dnia 2 marca 2017 r.

19 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbyła się kolejna edycja Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolaka pt. „Mama, Tata i Ja".

11 lutego 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbył się X Jubileuszowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czyżewa. Sędzią turnieju był pan Krzysztof Kupniewski, opiekun czyżewskiego koła szachowego.

Herody Gminy Czyżew – tourne po regionie zakończone sukcesem!

Tegoroczne ferie zimowe, które zorganizował czyżewski GOK, przebiegały pod hasłami artystycznych działań i dobrej zabawy.

GMINNY OŚRODEK KULTURY W CZYŻEWIE

ZNAJDŹ NAS NA