W GOK-u oraz Muzeum Ziemi Czyżewskiej czynne były wystawy ciekawych plakatów przygotowanych przez KGHM Polska Miedź S.A. z okazji 100-ej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Zapraszamy na zajęcia wokalne do GOK-u w Czyżewie. Info tel. 86-2755-269

Serdecznie zapraszamy

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia szachowe! Info tel. 86-2755-269.

Poniżej regulamin oraz dokumentacja tegorocznego konkursu pt. "Rok 1920 na Mazowszu i Podlasiu".

Zapraszamy do udziału w konkursie grantowym! Do zdobycia 8.500 zł na działania z młodzieżą. Informacje poniżej.

Za nami kolejna edycja "EDD"...

Podlaski Instytut Kultury zaprasza do udziału w warsztatch artystycznych w ramach projektu "ART Spodki"

Serdecznie zapraszamy

W 1920 r. miała miejsce przełomowa kampania wojny polsko-rosyjskiej z lat 1919-1921. Bitwa Warszawska (13-25 sierpnia 1920 r.) była wielkim zwycięstwem Wojska Polskiego, które tocząc ciężkie walki powstrzymało i ostatecznie zmusiło do szybkiego odwrotu oddziały Armii Czerwonej.