Dnia 13 maja 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury  w Czyżewie odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Z piosenką za pan brat”.

W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. w czyżewskim Gminnego Ośrodka Kultury odbyły się XIX Powiatowe Prezentacje Zespołów Tanecznych „Wesoły Pląs”.

Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka- gospodarz miasta i gminy, tradycyjnie jak co roku powitała gości i mieszkańców podczas gminnych obchodów Rocznicy Uchwalenia Konstytucji "3 maja".

Prezentujemy listę laureatów "Biegu dla Niepodległej", który odbył się 3 maja 2018 r. o godz. w ramach obchodów Rocznicy Uchwalenia Konstytucji "3 Maja".

Podopieczni koła plastycznego GOK-u wraz z instrukorką, p.Kasią Kostro uczestniczyli 18 kwietnia 2018 r. w warsztatch rzeźbiarskich w pracowni artystycznej prowadzonej przez p.Michała Selerowskiego przy Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych w Ciechanowcu.

Od złożenia kwiatów pod pamiątkową tablicą przy wagonie – pomniku symbolizującym wywózkę na „nieludzką ziemię” rozpoczęły się tegoroczne czyżewskie uroczystości 78. rocznicy zsyłki polskich obywateli na odległe, wschodnie tereny państwa sowieckiego.

Do 18 maja br. zapraszamy na wystawę "Moja wspaniała przygoda" autorstwa Marka Turkota.

28 marca GOK w Czyżewie zorganizował podopiecznym przedszkola oraz klas I- III szkoły w Czyżewie, wiosenne spotkanie pn. „Dzień Teatru”.

Lista laureatów XIV Konkursu Plastyczno- Ekologicznego "Leśnik gospodarzem lasu". Rozstrzygnięcie odbędzie się o godz. 11.00 dn. 22.04. [niedziela] w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu podczas Festynu "Jarmark Św. Wojciecha".

Załączniki:
Pobierz plik (2018 regulamin +  metryczka.pdf)2018 regulamin + metryczka.pdf537 kB