V Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

20 maja 2017 - „Noc Muzeów” w Czyżewie

28 kwietnia 2017r. w naszym ośrodku kultury odbyło się spotkanie w ramach projektu "gdzie NATURA, tam KULTURA".

226 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

23 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie odbyła się osiemnasta edycja Powiatowych Prezentacji Tanecznych „Wesoły Pląs”. Patronat honorowy nad imprezą objęła Pani Burmistrz Anna Bogucka.

Zapraszamy dnia 28 kwietnia w piątek na godz. 9.30. Szczegółowe informacje poniżej.

Zapraszamy serdecznie dn. 8 maja 2017. (w poniedziałek) na projekcje filmów do sali kinowej czyżewskiego GOK-u.

W ramach obchodów VII rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem w dniu 10 kwietnia 2017r. w Czyżewie o godz. 8.41 będzie uruchomiony SYGNAŁ SYRENY OC.

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do uczestnictwa w obchodach rocznicy "Katastrofy pod Smoleńskiem"

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie we współpracy ze Stowarzyszeniem Kulturalnym Ziemi Czyżewskiej realizuje projekt pn. „gdzie NATURA, tam KULTURA"- obchody Dnia Ziemi 2017.