Zapraszamy!

1 września Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz Mażoretki En Vivo brały udział w obchodach 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

25 sierpnia w piękny i słoneczny dzień nad czyżewskim zalewem odbył się festyn integracyjny "Pożegnanie wakacji".

Serdecznie zapraszamy na zajęcia - harmonogram poniżej. UWAGA! Zajęcia plenerowe - w przypadku niepewnej, brzydkiej pogody - odbędą się w GOK-u.

14 sierpnia po południu, liczni mieszkańcy Gminy Czyżew gorąco kibicowali uczestnikom I Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego ph. "Memoriał Zbigniewa Szczepkowskiego".

...sentymentalna podróż po kartach historii Czyżewa" -  spotkanie pod tym hasłem odbyło się w poniedziałek 12.08. br. w Muzeum Ziemi Czyżewskiej.

W dniach od 1 do 15 sierpnia br. w siedzibie Muzeum Ziemi Czyżewskiej można obejrzeć wystawę poświęconą tematyce "Powstania Warszawskiego". [źródło foto wprowadzającej niniejszy artykuł: warszawa.onet.pl].

1 sierpnia 2019 roku przypadła 75. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W związku z rocznicą o godzinie 17.00, podczas godziny "W", zostały uruchomione syreny alarmowe.

9 czerwca 2019. w Szepietowie odbyła się XII Regionalna Parada Orkiestr Dętych. 

Serdecznie zapraszamy od dnia 30 sierpnia do 6 września na wystawę do Muzeum Ziemi Czyżewskiej związaną z "Dniem Wolności i Solidarności". 

Do góry ↑