Zapraszamy w niedzielę 27.10.2019: Msza Św. godz. 12.00 w kościele w Czyżewie, uroczystość w Czyżewie- Sutki godz. 13.30. Pozostałe informacje na plakacie poniżej.

Ola Jaszczur i Szymon Pawlak, podopieczni Pani Agnieszki Ołdakowskiej, zdobyli I i II miejsce w Powiatowym Konkursie Wokalnym w Szepietowie. Gratulujemy!!!

Został nim Jakub Pietruszewski (kat.wiekowa do lat 13.), podopieczny pana Krzysztofa Kupniewskiego. Gratulujemy!

29 września w niedzielny wieczór, w sali widowiskowej czyżewskiego GOK-u, odbył się wyjątkowy koncert, na który miłośników muzyki poważnej zaprosili Burmistrz Czyżewa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie.

24 września w świetlicy miejskiej w Czyżewie dyr. Katarzyna Kostro oraz instr. Agnieszka Ołdakowska zorganizowały podopiecznym koła plastycznego oraz członkom Klubu "Senior +" integracyjne zajęcia plastyczne ph. "Powitanie Jesieni".

19 września Klub Seniora „Złoty Wiek” z Czyżewa świętował XII-lecie swojego powstania. Obchody jubileuszu odbyły się w Restauracji „Złote Jabłko” w Czyżewie z udziałem licznego grona zaproszonych gości.

Zapraszamy!

1 września Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz Mażoretki En Vivo brały udział w obchodach 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

25 sierpnia w piękny i słoneczny dzień nad czyżewskim zalewem odbył się festyn integracyjny "Pożegnanie wakacji".

W dniach 7-8 oraz 14-15 września zaprosiliśmy wszystkich chętnych do bezpłatnego zwiedzania Muzeum Ziemi Czyżewskiej, natomiast dzieci i młodzież na zajęcia artystyczne.