"KINO" Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie zaprasza na projekcje filmowe 2 marca 2017 r. w czwartek.

Burmistrz Czyżewa serdecznie zaprasza na gminne obchody "Dnia Żołnierzy Wyklętych" dnia 2 marca 2017 r.

11 lutego 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbył się X Jubileuszowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czyżewa. Sędzią turnieju był pan Krzysztof Kupniewski, opiekun czyżewskiego koła szachowego.

Herody Gminy Czyżew – tourne po regionie zakończone sukcesem!

Tegoroczne ferie zimowe, które zorganizował czyżewski GOK, przebiegały pod hasłami artystycznych działań i dobrej zabawy.

W sobotnie popołudnie 4 lutego w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie po raz kolejny odbył się „Noworoczny Koncert” naszej Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą kapelmistrza Cezarego Witkowskiego. Był on podsumowaniem kilkudniowych warsztatów muzycznych zorganizowanych przez ośrodek kultury w czasie ferii zimowych, w których uczestniczyli członkowie orkiestry.

Muzyczny „Dzień Babci i Dziadka”w czyżewskim GOK-u

19 stycznia GOK w Czyżewie zorganizował uczniom czyżewskich szkół „Dzień Teatru”.

Zapraszamy serdecznie dn. 1 lutego 2017. (w środę) na projekcje filmów do sali kinowej czyżewskiego GOK-u.

W niedzielne, mroźne popołudnie 8 stycznia 2017 r. odbyła się już szesnasta edycja „Prezentacji Kolęd i Zespołów Kolędniczych”, które organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie.

GMINNY OŚRODEK KULTURY W CZYŻEWIE

ZNAJDŹ NAS NA