Kto był ten wie, że "od 9 lutego tego roku Czyżew jest stolicą reagge gdzie wszędzie można dojechać tramwajem, a na pewno do ronda.”

W lutym 2020. w Muzeum Ziemi Czyżewskiej zaprosiliśmy do obejrzenia wystawy czasowej zorganizowanej w 80-tą rocznicę wywózki Polaków w głąb Związku Radzieckiego.

Początek ferii zimowych obfitował dla uczniów w wiele szachowych emocji. W pierwszym tygodniu (20-22 stycznia 2020) m.in. szachiści z GOK-u w Czyzewie, wzięli udział w turnieju w Łomży.

Na zakończenie ferii zimowych 2020, w piątek 31 stycznia, GOK zorganizował mażoretkom oraz członkom orkiestry dętej wyjazd do Warszawy na lodowisko "Zimowy Narodowy" oraz do Królewskiego Ogrodu Świateł w Wilanowie.

30 stycznia 2020. w świetlicy miejskiej w Czyżewie odbyły się ciekawe i kolorowe warsztaty naukowe z  instruktorką "fulleren.pl" z Sokołowa Podlaskiego.

Wszelkie informacje oraz zasady na www.rownacszanse.pl

W niedzielę 26 stycznia 2020 r. w czyżewskim GOK-u odbył się koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej i Mażoretek "En Vivo".

W ramach tegorocznych ferii zimowych GOK w Czyżewie zorganizował chętnym wiele ciekawych inicjatyw kulturalnych. Zapraszamy do fotogalerii!

Czworo podopiecznych Pana Krzysztofa Kupniewskiego odniosło sukcesy w Turnieju Szachowym w Szkole Podstawowej w Szepietowie dnia 18.01.2020 r.

21 stycznia 2020. w świetlicy miejskiej w Czyżewie odbyły się warsztaty lizakowe, które przyniosły dzieciom dużo słodkiej radości.