W GOK-u oraz Muzeum Ziemi Czyżewskiej czynne były wystawy ciekawych plakatów przygotowanych przez KGHM Polska Miedź S.A. z okazji 100-ej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Muzeum Ziemi Czyżewskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zaprosili miłośników historii do udziału w dorocznej inicjatywie "Noc Muzeów 2020" .

Serdecznie zapraszamy

REGULAMIN ORGANIZACJI ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH ORAZ DZIAŁALNOŚCI Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie W TRAKCIE EPIDEMII COVID-19

Zapraszamy do udziału w konkursie grantowym! Do zdobycia 8.500 zł na działania z młodzieżą. Informacje poniżej.

Za nami kolejna edycja "EDD"...

Podlaski Instytut Kultury zaprasza do udziału w warsztatch artystycznych w ramach projektu "ART Spodki"

Serdecznie zapraszamy

W 1920 r. miała miejsce przełomowa kampania wojny polsko-rosyjskiej z lat 1919-1921. Bitwa Warszawska (13-25 sierpnia 1920 r.) była wielkim zwycięstwem Wojska Polskiego, które tocząc ciężkie walki powstrzymało i ostatecznie zmusiło do szybkiego odwrotu oddziały Armii Czerwonej.

W sierpniowy wieczór (06.08.2020.) w Czyżewie nad zalewem chętni mogli obejrzeć film „Mia i biały lew”, opowiadający historię przyjaźni dziewczynki i białego lwa w perspektywie ochrony zagrożonych gatunków.