Zapraszamy serdecznie dn. 23 czerwca 2017. (w piątek) na projekcje filmów do sali kinowej czyżewskiego GOK-u.

Podczas tegorocznej imprezy, która odbyła się 4 czerwca w niedzielę na stadionie miejskim w Czyżewie oraz nad zalewem, słoneczna pogoda dopisała uczestnikom i organizatorom.

V Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

20 maja 2017 - „Noc Muzeów” w Czyżewie

GOK w Czyżewie zaprasza 4 czerwca dzieci i młodzież do udziału w "Zawodach Spławikowych" o Puchar Burmistrza Czyżewa

28 kwietnia 2017r. w naszym ośrodku kultury odbyło się spotkanie w ramach projektu "gdzie NATURA, tam KULTURA".

226 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

23 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie odbyła się osiemnasta edycja Powiatowych Prezentacji Tanecznych „Wesoły Pląs”. Patronat honorowy nad imprezą objęła Pani Burmistrz Anna Bogucka.

Zapraszamy dnia 28 kwietnia w piątek na godz. 9.30. Szczegółowe informacje poniżej.