Czworo podopiecznych Pana Krzysztofa Kupniewskiego odniosło sukcesy w Turnieju Szachowym w Szkole Podstawowej w Szepietowie dnia 18.01.2020 r.

Zapraszamy do Muzeum Ziemi Czyżewskiej na ciekawą wystawę zdjęć Wiesława Sumińskiego (fotografie z lat 80-tych m.in. Czyżewa) przygotowaną przez...

12 stycznia 2019 r. odbyła się osiemnasta edycja „Prezentacji Kolęd i Zespołów Kolędniczych”, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie.

W ramach ferii zimowych zapraszamy 30 stycznia w czwartek do świetlicy miejskiej w Czyżewie. Informacje szczegółowe poniżej.

Burmistrz Czyżewa i GOK w Czyżewie zaprosili mieszkańców gminy oraz ich gości, na wspólne witanie Nowego Roku 2020 nad zalewem w Czyżewie.

Na scenie czyżewskiego GOK-u, w niedzielę 22.12.2019., zaprezentowały się grupy wokalne, orkiestra dęta i "pierniczki" z Teatru Marzeń.

13 grudnia 2019 r. w świetlicy miejskiej w Czyżewie odbyło się spotkanie opłatkowe Seniorów.

W czyżewskim GOK-u, we wtorek 17 grudnia br., odbyło się rozstrzygnięcie Gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom".

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce we wtorek 17 grudnia br. w czyżewskim GOK-u. Nagrody i upominki wręczali Burmistrz Anna Bogucka, Dyrektor Katarzyna Kostro oraz Agnieszka ołdakowska- instruktor GOK-u.

9 grudnia br. GOK zaprosił dzieci na "Bal Mikołajkowy" do świetlicy miejskiej w Czyżewie. Imprezę poprowadził znany i lubiany "Pan Sprężynka" ze studia "Bąbel Ziombel".